קרוב לאדום: סירושטיין במו"מ עם הפועל ת"א

סירושטיין |
בלם אשדוד צפוי להצטרף לקבוצה של גוטמן: "פערים קטנים צריכים להיסגר"

הפועל תל אביב ממשיכה בניסיון בניית הסגל שלה לקראת העונה הבאה. האדומים צפויים לקבל חיזוק כלכלי שיסייע בכך כאשר חברת הבניה הסינית CMEC"" עשויה להיכנס כשותפה בבעלות המועדון ובשלב הראשוני תסייע לו כלכלית. על המועמדות של הסינים לתמיכה בהפועל תל אביב פורסם לראשונה בספורט1.


בצל הנושא הכלכלי האדומים מנסים להשלים סגל. לספורט1 נודע כי הבלם-קשר, מיקי סירושטיין נמצא במו"מ מתקדם עם המועדון ועשוי לסגור בימים הקרובים ולאייש את העמדות הללו אצל אלי גוטמן. בסביבת הקשר אישרו את המגעים והוסיפו כי פערים קטנים מקשים על השלמת העסקה אך מאמינים שיסגרו. הבלם אמר בתגובה: "אני יודע שיש מגעים, אבל לא יודע איפה זה נמצא כרגע. הסוכן שלי גלעד קצב מטפל בזה ובימים הקרובים נדע איפה אשחק".


סירושטיין סיים חוזהו באשדוד ולא האריך את כהונתו בקבוצה מעיר הנמל וכעת הוא מחוזר על ידי האדומים וגם בני יהודה בתמונה.סירושטיין, פערים קטנים (ערן לוף)


במקביל, הקבוצה מנסה לאתר אופציות לחלק הקדמי ומקווה שארון שוינפלד שהצטרף לאימונים יישאר. אביחי ידין עדיין לא הסכים לסגת בדרישותיו, אך במועדון מאמינים שלבסוף ימשיך בקבוצה לעונה נוספת. רמזי ספורי בדרכו לבני יהודה בהשאלה.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ