תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רן בן שמעון: "יכולת כזו לא תספיק מול אומוניה ניקוסיה"

רן בן שמעון: "יכולת כזו לא תספיק מול אומוניה ניקוסיה"
מאמן בית"ר מגביה את רף הציפיות. ורד ואבוחצירה יצטרפו בסיבוב הבא

בית"ר ירושלים עלתה אמש לסיבוב השני במוקדמות הליגה האירופית לאחר ניצחון 0:1 על טוזלה מפנדל של עומר אצילי. המשחק נערך בטדי לאחר שהמשחק הראשון בבוסניה הסתיים ב-0:0.

 

מאמן הירושלמים רן בן שמעון יודע כי היכולת הזאת לא תספיק נגד היריבה הבאה, אומוניה ניקוסיה. הקבוצה של אלי טביב לא הייתה בשיאה, אולם החלק הבולט לעין היה היעדר תמיכה של המגנים בהתקפה כאשר הם לא הצליחו להעביר הגבהה אחת מוצלחת לרחבה של היריבה. 

 

 

הבעלים אלי טביב ינסה להאיץ בימים הקרובים את צירופם של שני מגנים, שצפויים לתפוס את מקומם של שניר משען ואורי מגבו.

 

קרוב לרבבת צופים הגיעה לטדי (דני מרון)

 

מעבר לכך בקבוצה התלהבו מאוד מהיכולת של שחקן הרכש מראשון לציון יעקב בריהון, שנראה מצוין ואף זכה לתשואות מהקהל. "הוא רק צריך לקבל מספיק קרדיט והוא יגיע רחוק מאוד", אומרים חבריו לקבוצה.

 

לאחר המשחק הסביר בן שמעון מדוע למרות שתרגל את בריהון במהלך כל השבוע בהרכב לבסוף הותיר אותו על הספסל: "תכננתי לפתוח איתו, אבל שמתי לב שאם הוא פותח לא יישאר אף שחקן קדמי על הספסל ולכן העדפתי להשאיר אותו כאופציה לשינוי מומנטום".

 

בנוסף אליו, דן איינבינדר ועומר אצילי זכו כרגיל למחמאות מהצוות הניהולי והמקצועי. "שניהם ברמה אחת מעל הקבוצה", אמרו בבית"ר ירושלים.

 

 

אצילי בדרך לשער טוזלה (דני מרון)

 

עידן ורד ושמעון אבוחצירה, שהגיעו אמש לטדי, יהיו בסגל למפגש בשבוע הבא עם אומוניה ניקוסיה, קבוצתו של אמיר עגייב. שניהם צפויים לפתוח על הספסל, אולם אין ספק כי מדובר בתוספת כוח משמעותית.

 
הקבוצה תיהנה מיום חופש ובשבת תחל בהכנות לקראת המשחק הראשון בשלב השני של הליגה האירופית.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ