תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

במכבי ת"א מודאגים: "יהיה מביך לעוף מוקדם"

היכולת הזו תספיק בהמשך? |
הצהובים לא מרוצים מהיכולת בגומלין מול גוריצה. ומה גרם לגולסה להגיע לתל אביב?
מכבי תל אביב עברה לסיבוב השני במוקדמות הליגה האירופית בו תפגוש את קאיראט מקזחסטן, קבוצה שמדאיגה את סגנית האלופה בשל היכולת הפושרת שהציגה הקבוצה במשחק הגומלין מול גוריצה (0:1).
 
המאמן שוטה ארבלדזה אמר בסיום המשחק "זאת לא הקבוצה שאני רוצה לראות", ואכן מכבי תל אביב הציגה מול גוריצה החלשה יכולת שאינה מתאימה לליגת העל. המערך האחורי לא נראה מתואם, הקישור נעלם למעט האריס מדוניאנין והקו הקדמי נראה עדיין מסורבל ועייף.
 
 
השיחה המרכזית בסיום המשחק בין השחקנים הייתה על הקבוצה הקזחית ועל החובה לעבור את המבחן הגדול נגד קבוצת הכוכבים שמובילים אנדריי ארשבין ואנטולי טימושצ'וק. "אנחנו לא לוקחים שום דבר מקצועי מהמשחקים נגד גוריצה", טען אחד השחקנים בשיחה מסלובניה עם מקורביו. "אין זמן לדיבורים כי הדחה בשלב הבא תהיה דבר מביך. כולנו יכולים להעלות את הרמה ולעבור את קאיראט".
 

ארבלדזה, לא מרוצה מהביצועים (דני מרון)
 

אז למה גולסה בחר בתל אביב?

 
מכבי תל אביב תחתים בתחילת השבוע הקרוב את אייל גולסה על חוזה לשלוש שנים. גורם המקורב למועדון סיפר כי לקשר היה הסכם מול ג'ורדי קרויף כבר לפני שלושה שבועות והיה ברור כי יצטרף לצהובים. 
 
הניסיון של מכבי חיפה, על פי אותו גורם, נידון לכשלון מראש ורק דחה את המעבר לקריית שלום במספר ימים. "אין כאן עניין של כסף, אייל גולסה החליט שמכבי תל אביב מתאימה לו עכשיו יותר וחובת ההוכחה היא עליו".
 
בקבוצה ממתינים להמשך חיזוק הסגל ולמהלך הבא בו ינחתו שניים או שלושה שחקנים זרים, צעד שנעשה באיטיות ולא צפוי להשפיע על המשחקים מול קאיראט.
 

ג'ורדי קרויף, עובד על חיזוק (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ