המינוס ייסגר? ברצלונה מכינה למסי שדרוג חוזה

המינוס ייסגר? ברצלונה מכינה למסי שדרוג חוזה
אחרי גזר הדין וההסכם עם ניימאר, ליאו בדרך לשיפור השמיני בחוזהו במועדון
ליונל מסי עבר תקופה לא קלה. עוד הפסד בפנדלים בגמר הקופה אמריקה, הודעת פרישה מרעישה, ירידת מפסגת דירוג המרוויחים במועדון וגם גזר דין קשה לו ולאביו בפרשת העלמות המס. עכשיו ברצלונה מתכוונת לפצות אותו בגדול. 
 
על פי הפרסומים בספרד, בארסה מתכוונת לשדרג את חוזהו של מסי בפעם השמינית מאז חתם על החוזה המקצועני הראשון שלו ב-2005. הפרעוש משתכר כ-22 מיליון יורו נטו בעונה, שלושה מיליון יורו פחות מאשר יקבל ניימאר במסגרת ההסכם החדש שלו. 
 
 
לאחרונה הסביר הקפטן לשעבר קרלס פויול שההישג הכי גדול וסוד ההצלחה של בארסה בשנים האחרונות היה "לשמור על מסי שמח". וזה בדיוק מה שמתכוונים לעשות בקאמפ נואו לקראת עונת 2016/17. 
 

העיקר שיישאר שמח (gettyimages)
 
חוזהו הנוכחי של מסי במועדון אמור להסתיים בקיץ 2018 ובבארסה לא רוצים להיות מופתעים. ראשי המועדון שמעו היטב על הדיווחים בנוגע למגעים בין אביו של השחקן לצ'לסי ולמנצ'סטר סיטי, זאת בצל גזר הדין שעשוי לשלוח אותו ואת בנו לכלא הספרדי. 
 
טרם נמסר גובה השדרוג שתציע ברצלונה, אולם בכל מקרה יהיה זה שיפור החוזה השמיני של מסי בבוגרים. הפרעוש חתם לראשונה בבוגרים ב-2005 לאחר שהוביל את ארגנטינה לזכיה במונדיאל עד גיל 20. 
 
שלושה חודשים לאחר מכן, בסיום הצגה במשחק ידידות מול יובנטוס של פאביו קאפלו, כבר הוקפץ שכרו. בינואר 2007 עלה סעיף השחרור שלו ל-150 מיליון יורו והמהלכים נמשכו עד שבפברואר 2013 חתם על חוזה לחמש שנים עם סעיף שחרור בסך 250 מיליון יורו. יש לכם עודף מ-300?
 

מסי, עובר קיץ לא פשוט (gettyimages)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ