תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גולסה חתם במכבי תל אביב: "מקווה לתרום"

גולסה | צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א
הקשר אמור להרוויח כ-400 אלף יורו. קרויף: "מקווים שיפגין את הכישרון"
מכבי תל אביב אישרה כי אייל גולסה חתם לשלוש השנים הקרובות במועדון. כפי שכבר פורסם כאן באתר ספורט1, השחקן החזיק כבר לפני שלושה שבועות בסיכום עקרוני עם המנהל המקצועי של הצהובים, ג'ורדי קרויף. 
 
על פי גורמים שהיו מעורבים במשא ומתן, ההצעה שהגיעה ממכבי חיפה לפני כשבוע רק האטה את המהלך וגולסה, מטעמי נימוס, החליט לשמוע את ההצעה של הירוקים, במדיהם שיחק לפני שיצא לאירופה. 
 
 

 צפו בראיון באדיבות האתר הרשמי של מכבי ת"א
 
 
גולסה חתם על החוזה באופן רשמי ואמור להרוויח כ-400 אלף יורו לעונה - סכום הגבוה ב-70 אלף יורו מההצעה שהגישה לו מכבי חיפה. בשכרו נכלל גם מענק על כך שהוא מגיע למועדון עם כרטיס של שחקן חופשי. הקשר גם יזכה לבונוסים על תארים ועל התקדמות במשחקי הליגה האירופית. 
 

קרויף והרכש השלישי של הקיץ (האתר הרשמי)
 
"אנחנו שמחים לצרף את אייל גולסה לסגל שלנו לאחר שעקבנו אחר ההתקדמות שלו בשנים האחרונות", אמר המנהל הספורטיבי ג'ורדי קרויף לאתר הרשמי. "‏אנחנו מקווים שנהיה המקום המתאים עבור אייל להפגין את היכולות והכישרון שלו".
 
גולסה, שילבש את ‏החולצה מספר 23, אמר לאתר הרשמי: "אני שמח להצטרף למועדון מפואר כמו מכבי תל אביב. אני מקווה לתרום לקבוצה ובטוח שהקבוצה תוכל לתרום גם לי. מחכה כבר לפגוש את החברים החדשים ואת האוהדים במשחקים".
 

גולסה, יממש את הפוטנציאל? (האתר הרשמי)

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ