הסוד של גרייזמן: היה קרוב לשחק בפורטוגל

הסוד של גרייזמן: היה קרוב לשחק בפורטוגל
לכוכב הגדול של צרפת ישנם שורשים במדינה והוא שקל ללבוש את מדי הסלסאו
אנטואן גרייזמן הפך לכוכב הצרפתי הגדול ביותר וברגעי ההכרעה היה זה שהוביל את הטריקולור לגמר יורו 2016, אבל לא רבים יודעים שלחלוץ ישנם שורשים פורטוגלים - אותם הוא יצטרך לשכוח ל-90 דקות בניסיון להכניע את כריסטיאנו רונאלדו והסלסאו כדי שתואר אלופת אירופה יישאר בעיר האורות (ראשון, 22:00, ישיר בספורטHD1).
 
מלך שערי היורו לעת עתה, עם שישה כיבושים, ארז את חפציו והגיע לריאל סוסיאדד כבר בגיל 14, שם גדל עד שנרכש על ידי אתלטיקו מדריד לפני שנתיים. סבא של אנטואן, לופס אמרו, היה פורטוגלי ששיחק בפאקוש פאריירה, אבל ב-1957 היגר עם אשתו קרולינה וחמשת ילדיהם למאקון שבצרפת. איזבל, אימו של אנטואן, הייתה אחת מהם.
 
 
גרייזמן שיחק לראשונה נגד פורטוגל באוקטובר 2014 והתבטא אז לראשונה בנושא, אבל את סבו הוא לא הכיר. לופס אמרו הלך לעולמו שנה אחת אחרי שהנכד המוצלח אנטואן נולד.
 
גרייזמן. יאכזב את משפחתו הפורטוגלית? (Gettyimages)
 
סבתו של אנטואן מתגוררת עד היום בפורטוגל וקרובת משפחה של השחקן אמרה בראיון בצרפת לקראת הגמר: "יום אחד דודה שלי אמרה לי שאנטואן רוצה לשחק במדי פורטוגל. זה היה נפלא, אבל לא היה הגיון בכך מפני שהוא גר בצרפת וההורים שלו הפכו לצרפתים". אנטואן לא דובר פורטוגזית ולמעשה ביקור די נדיר אצל דודיו זהו הקשר היחיד שיש לו לפורטוגל.
 
אנה איסבל אמרה ללאקיפ: "יש לנו כאן דילמה קשה. בן המשפחה שלנו מצליח עם צרפת, אבל אנחנו פורטוגלים. ההרגשה היא של נאמנות כפולה. אנחנו מרגישים נבוכים קצת, אבל רוצים שפורטוגל תזכה ביורו". וכך, רגע לפני הגמר הגדול, משפחת גרייזמן המורחבת נמצאת בבעיה.
 
סכסוך משפחתי בדרך (Gettyimages)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ