תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עוד אמירה ריקה? "אצילי לא ימשיך בשכר כזה"

איפה הוא ישחק? אצילי |
בעלי בית"ר הכריז שהכוכב יישאר, שכרו של השחקן רק 40 אלף דולרים. המו"מ החל?
האם עומר אצילי, אחד השחקנים המבוקשים בליגת העל, ישחק בעונה הבאה בשכר של 40 אלף דולרים? אלי טביב הצהיר במסיבת העיתונאים כי "אצילי הוא שחקן בית"ר ויישאר כזה", אלא שההסכם הנוכחי משאיר את כוכב בית"ר ירושלים בתחתית המשתכרים במועדון מהבירה.
 
לפיכך, ההערכות מצד גורמים המעורים בנושא הן שההכרזה של הבעלים בדבר עתידו של אצילי נועדה אך ורק על מנת להאמיר את מחירו של השחקן אותו רצה למכור מלכתחילה. יחד עם זאת, הצדדים כידוע נמצאים בהליך של בוררות, וייתכן כי הבורר יקבע בסופו של דבר תג מחיר ומכאן שטביב לא יוכל לדרוש סכום לפי רצונו.
 
 
בכל מקרה, גורם המקורב לבית"ר ירושלים הגיב לנושא השכר הנוכחי של אצילי והבהיר: "מצחיק לחשוב שעומר אצילי יישאר בשכר כזה בבית"ר ירושלים". כזכור, אלי טביב הגיש בעבר הצעה אחת לשדרוג החוזה, אבל השחקן סרב ומאז הבעלים לא הגיש עוד הצעה.
 
אלה הדברים שהיו לטביב לומר בנוגע לפרשת אצילי: "לאצילי יש הסכם במועדון, הוא שחקן בית"ר ויישאר כזה. זה לא מעניין אותי מה מכבי ת"א רוצה, יש לנו הסכם והוא ייכבד אותו. נתתי לו יחס מיוחד לעומת שחקנים אחרים, כי ראיתי בו שחקן עם פוטנציאל, אבל היו אנשים שהפריעו לו להתקדם".
 

טביב, סיפק הצהרה ריקה? (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ