תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יעקב שחר: עטר לא אמר שהוא לא מוכן להישאר

יעקב שחר: עטר לא אמר שהוא לא מוכן להישאר
חלוץ מכבי חיפה יאריך חוזה ולא יימכר למכבי ת"א. ידין: "לא מקבל משכורת"

במכבי חיפה ממשיכים להתכונן למפגש עם נומה קאליו האסטונית ביום חמישי (ישיר בספורט1 וב-HD החל מ-19:50) במסגרת סיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית.

 

החלוץ אלירן עטר אמור לעבור בדיקה בכף רגלו שתקבע את המשך הטיפול הרפואי בפציעה ואת משך ההיעדרות שלו. נכון לעכשיו עטר שהחמיץ את כל ההכנה לעונה שבפתח לא יהיה כשיר לשחק לפחות בחודשיים הקרובים וכבר הוכנה עבורו תכנית אימונים מיוחדת.

 

 

יחד עם זאת, אין במכבי חיפה רצון למכור את החלוץ למרות החיזורים של מכבי תל אביב. נשיא הירוקים יעקב שחר אף התראיין היום לאתר הרשמי של המועדון והצהיר: "ברצוני לשים קץ לנושא אלירן עטר בתקשורת. מעולם לא אמר לנו עטר שאינו רוצה לשחק במכבי חיפה".

 


רוקביציה מציג את המדים החדשים (מכבי חיפה, רשמי)

 

"אלירן הוא שחקן וירטואוזי ולא הייתה כוונה לשחרר אותו וכך גם נאמר לכל מי שפנה אלינו בנושא", אמר הנשיא והוסיף: "לכשיחלים עטר מפציעתו בימים הקרובים, יצטרף לאימוני הקבוצה עמה יש לו הסכם לשלוש העונות הקרובות". פגישה נוספת אמורה להיערך עם השחקן בקרוב על מנת לסגור את הנושא באופן סופי והוא יחתום לעונה נוספת בחוזה משודרג שיכלול מענקים.

 

במקביל כאמור, ההכנות למשחק עם האסטונים נמשכות. עמדת המגן השמאלי תקבע רק לאחר האימון המסכם ברביעי בשל הפציעה של סאן מנחם וההערכות הן ששי בן דוד הצעיר יקבל קרדיט.

 


לא יוותר על עטר (ערן לוף)

 

השוער ולדימיר סטויקוביץ' ממשיך להתאמן כרגיל ומבהיר כי אין לו הצעות לעת עתה. הקשר ערן ביטון מבוקש על ידי מאמן בני יהודה, אריק בנאדו וקיים סיכוי גבוה שיגיע לשכונה.

 

אביחי ידין ואוראל דגני מתאמנים אף הם למרות שהם לא בתכניות. הקשר העלה פוסט בחשבון האינסטגרם שלו ובו עקץ "משכורת לא נותנים", "רכב לא נותנים", "מה יהיה הסוף". איך יגיבו בחיפה?

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ