תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אנצ'לוטי הוצג בבאיירן: "לא אבצע כאן מהפכה"

אנצ'לוטי הוצג בבאיירן: "לא אבצע כאן מהפכה"
המאמן דיבר בגרמנית: "סגרתי במועדון תוך חמש דקות. שמח וגאה להיות פה"

קרלו אנצ'לוטי הוצג כמאמנה החדש של באיירן מינכן, והפתיע את הנוכחים כשדיבר בגרמנית שוטפת: "אני שמח וגאה להיות פה", אמר האיטלקי. "אני אוהב כדורגל התקפי, יש לנו סגל נפלא. לא הגעתי כדי לבצע כאן מהפכה, פפ גווארדיולה עשה עבודה נהדרת ואני רק רוצה להמשיך אותה. הבונדסליגה היא ליגה נהדרת, אני אוהב את האווירה שיש כאן".

 

אנצ'לוטי סיפר שלמד גרמנית באוניברסיטת ונקובר בקנדה לשם עבר אחרי שפוטר מריאל מדריד. על השפה אמר: "אני מבקש שתדברו איתי לאט, זאת שפה קשה מאוד. אני יודע בעיקר את הפעלים. קשה לי להתרגל, אבל אני מתקדם".

 

 

הוא הופתע לגלות מסר מגווארדיולה שכתב לו על הלוח במשרד המאמן "בהצלחה" באיטלקית. "אני חושב שזה יפה מאוד מצידו", אמר אנצ'לוטי.

 

מולר. "מאוכזב שלא כבש ביורו" (gettyimages)

 

"השם שלי הוא קרלו ותקראו לי בשם הזה. אני אוהב להיות חברי", אמר המאמן. לדבריו הוא כבר הספיק לשוחח עם תומאס מולר וג'רום בואטנג ששיחקו ביורו, וגם עם פראנק ריברי, אריאן רובן והולגר באדשטובר שכבר הגיעו למתקן האימונים של המועדון. על כך שמולר לא כבש ביורו אמר: "הוא לא מרוצה מכך, אבל מבין שהוא צריך להסתכל קדימה".

 

 

על המו"מ עם קרל היינץ רומניגה אמר: "זה היה מצחיק. הוא אמר לי 'תשמע אנחנו צריכים מאמן' ואני אמרתי לו 'ואני צריך קבוצה' וסגרנו אחרי חמש דקות. רציתי לאמן את באיירן כי זו קבוצה גדולה". לדברי אנצ'לוטי הוא לא מתכוון להעביר את פיליפ לאם מתפקיד הקפטן: "אין לי סיבה לעשות זאת".

 

 אנצ'לוטי התייחס לעתידו של מריו גצה, שזוכה לביקוש מקבוצות רבות: "אמרתי עליו מה שאמרתי על מאדי בנעטיה, שהוא שחקן של באיירן מינכן. דיברתי איתו לפני חודש, אבל זה יישאר בינינו כי זו הייתה שיחה פרטית".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ