תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בנסיגה: איבניביצ'י לא צפוי להגיע למכבי פ"ת

הרומני כבר סיכם |
הרומני כבר סיכם, מחלוקות חדשות צצו. חלוץ ניגרי ייבחן, גולדנברג יחתום?
במכבי פתח תקווה ממשיכים במלאכת בניית הסגל לקראת היציאה למחנה האימונים ביום ראשון, ולאחר סחבת במו"מ החליטו לוותר על צירופו של הרומני פטר איבניביצ׳י, שסיכם בקבוצה רק ביום שלישי שעבר.
 
איבניביצ׳י, שבחוזהו ברומניה הייתה אופציה לכל קבוצה שחפצה בשירותיו לצרפו עד ה-3.7, לא הצליח להתיר את חוזהו בשל מחלוקות והבטחות סוכנים, ובמלאבס העדיפו לעבור הלאה ולנסות לצרף זר אחר.
 
 
מי שעשוי לשחק במלאבס הוא החלוץ הניגרי ג׳יקוב נג׳וקו בן ה-18.5, שינחת הלילה למבחנים בקבוצה. ״הוא שחקן שגדל באקדמיות בניגריה, ולפי מה שהבנו הוא כוכב כדורגל", אמרו בצוות המקצועי.
 
"אנחנו נבחן אותו ובכל מקרה בשל חוק הזרים החדש הוא יהיה מיועד להיות הזר השישי כהשקעה עתידית״. הפרטים בין הצדדים כבר מסוכמים והחלוץ שיגיע כשחקן חופשי יחתום בשכר נמוך לארבע שנים.
 
במכבי פתח תקווה שואפים לסיים עם בניית הסגל עד היציאה לאוסטריה ולמחר נקביעה פגישה מכרעת עם המגן חגי גולדנברג, שקיבל הצעה משודרגת לשלוש שנים ונראה כי יישאר בקבוצה. עם זאת, סוכנו דודו דהאן בוחן עבורו הצעות מחו"ל וכפי שפרסמנו לראשונה בשבוע שעבר, שוקל הצעה מטארגו מורש הרומנית.
 
מלמד וגולדנברג. יחתמו עד סוף השבוע? (ערן לוף)
 
בנוגע לגיא מלמד, נכון לרגע זה אין התקרבות במו"מ בין הצדדים אולם התפתחויות צפויות בימים הקרובים, לאחר שאבי לוזון שב מצרפת שם צפה במשחקי היורו.
 
ביום שישי תערוך קבוצתו של קובי רפואה משחק אימון במתחם האימונים מול הפועל רמת גן ובמחנה באוסטריה תפגוש את צ'רלטון האנגלית, דינמו טיביליסי הגיאורגית ויריבה נוספת מרוביה. משחק אימון נוסף שהיה מיועד מול קבוצה טורקית בוטל בשל חשש לשלום השחקנים.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ