תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברדה: לא זוכר משחק בו השתתפתי והיו 3 פנדלים

לא זוכר משחק עם שלושה פנדלים |
ב"ש פתחה את קמפיין ליגת האלופות בניצחון דחוק: "נבוא למולדובה ונעבור"
הפועל באר שבע פתחה את מוקדמות ליגת האלופות בצליעה, אבל יצאה בכל זאת עם ניצחון 2:3 על שריף טיראספול בזכות שלושה פנדלים שנשרקו לטובתה, ששניים מהם היא כבשה.
 
מה שתפס את תשומת הלב במשחק, היו שלושת הפנדלים שנשרקו לזכותה של ב"ש. את הראשון מאור בוזגלו החמיץ, אבל אליניב ברדה ומהראן ראדי לא התבלבלו ובצירוף השער של אוגו לקראת סיום המחצית העניקו ניצחון דחוק.
 
 
"אני לא זוכר משחק שהשתפתתי בו עם שלושה פנדלים, זה היה משחק מוזר ומיוחד", הודה ברדה והסביר: "לא רציתי לבעוט פעמיים מול אותו שוער באותו המשחק, וראדי ביקש ממני אז נתתי לו".
 
קפטן האדומים החמיא בנוסף ליריבה: "ידענו מה מצפה לנו, הם ממש לא הפתיעו אותנו ידענו שהם קבוצה חזקה. אני לא זוכר מתי ב"ש ניצחה באירופה אז בואו נכנס לפרופרציות. הייתה הזדמנות לנצח בתוצאה יותר גדולה, אבל שיחקנו נגד קבוצה טובה עם מסורת באירופה".
 

ראדי ביקש, ראדי קיבל (דני מרון)
 
"המשחק הזה היה מורכב. חזרנו מפיגור מוקדם ולא פשוט מול קבוצה חזקה, ששיחקה טוב גם עם עשרה שחקנים", ניתח ברק בכר בסיום. "בסך הכל חשוב גם לנצח משחק כזה וגם לתקוף, למרות שהיינו פחות חדים וזה טבעי".
 
"התחלנו טוב את המשחק ואם היינו מבקיעים בהתחלה את שני המצבים שהיו לנו, הכל היה אחרת", המשיך מאמן ב"ש והתייחס גם למשחק הגומלין, בו חניכיו יצטרכו למחוק את שני שערים הבית שספגו: "הדברים תלויים בנו, נבוא מוכנים למשחק מול קבוצה קשה. אנחנו אוהבים לבוא ולשחק התקפי אך נעשה התאמות לכל משחק ומשחק. אנחנו מאמינים שנבוא למולדובה ונעבור". 
 

מאמינים שיעברו (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ