תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברק בכר מתכוון לפתוח עם ראדי במקום בוזגלו

בוזגלו. כבר יטעם מהספסל? | צילום: דני מרון
מאמן ב"ש מאוכזב מהיכולת, הקשר שהחמיץ פנדל צפוי לרדת לספסל בגומלין

היכולת המאכזבת של הפועל באר שבע מול שריף טיראספול (ניצחון 2:3 בדקה ה-90 ומפנדל) לא נעלמה מעיניו של המאמן ברק בכר ששוקל לבצע שינויים משמעותיים לקראת משחק הגומלין בסיבוב השני במוקדמות ליגת האלופות. פרט להצבתו של מיגל ויטור הפורטוגלי במרכז ההגנה במקומו של לואי טאהא, יתן בכר מקום ב-11 למהראן ראדי בקישור על חשבונו של מאור בוזגלו.

 

 כזכור בפגרה איים בוזגלו לעזוב את האלופה לאור הפיחות במעמדו לקראת סיום העונה החולפת, אבל יישר את ההדורים עם המאמן בשיחה אישית לפני תחילת האימונים.

 

"יכול להיות שהנוכחות של גיא חיימוב על הספסל והידיעה שכל טעות עלולה לעלות לו ביוקר הורידה לדודו גורש את הביטחון", כך ניסו בהפועל באר שבע להסביר את היכולת החלשה של השוער הראשון במשחק, ג'ון אוגו, אליניב ברדה בפנדל, ומהראן ראדי בפנדל כבשו לאלופה. בוזגלו החטיא מהנקודה הלבנה. גורש הוותיק נתן את המשחק הגרוע ביותר של בבירת הנגב מאז הגיע אליה מהפועל עכו בעונה שעברה אבל בכר מיהר להגן עליו כשאמר: "גורש הוא השוער הראשון שלנו".

 

בסביבות המועדון הביעו תרעומת גדולה על כך שבאר שבע לא התחזקה בעמדות המגנים. בן ביטון ואופיר דוידזאדה לא הרשימו מול טיראספול וסובלים מכך שאין להם כלל תחרות על מקום בהרכב. 

 

 

באשר להחתמת חלוץ זר הרי שבכר קיווה להשיג מקדמה רצינית מול המולדובים שתשכנע את הבעלים, אלונה ברקת, כי כדאי להשקיע בשחקן מהרמות הגבוהות ביותר, אולם הניצחון הדחוק שהעמיד בספק את העלייה לסיבוב השלישי הכניס את כל העניין להקפאה.

 

האורחים ממולדובה באו בסיום בטענות קשות לשופט. "שיחקנו מצוין גם עם עשרה שחקנים מול באר שבע, אבל כששורקים לחובתך שלושה פנדלים ואתה גם מקבל אדום קשה להתמודד", אמרו בטיראספול, "עם זאת התוצאה נותנת לנו תקווה למשחק הגומלין". טיראספול תערוך היום ביקור בירושלים ולאחר מכן תמריא חזרה למולדובה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ