דמארי מעדיף לחזור להפועל תל אביב

דמארי מעדיף לחזור להפועל תל אביב דמארי. עסקת שוינפלד תסייע? | צילום: Gettyimages
כבירי מודע לכך שהחלוץ יעלה כמיליון יורו לעונה. הגרמנים מוכנה להשאיל
בהפועל תל אביב עושים ככל שביכולתם כדי להגיע לפתרון שיאפשר את החזרתו של החלוץ עומר דמארי לקבוצה. האדומים יפנו בקרוב אל סוכנו של החלוץ, רונן קצב, כדי להוביל את מהלך שובו של דמארי.
 
אמיר כבירי ינסה לשאול את השחקן, בידיעה שלייפציג תסרב להשתתף בתשלום שכרו של החלוץ - העומד על מיליון יורו לעונה. ראשי הפועל ת"א פועלים לגייס את הכספים למימון המהלך, שרובו יגיע מכספי גורמים חיצוניים כמו חברות מסין ומגרמניה אשר שותפות של אמיר כבירי לבניית האצטדיון החדש בבת ים.
 
 
כפי שפרסמנו הבוקר, מכבי תל אביב הציעה מיליון יורו עבור ארון שוינפלד, שאם יימכר גם חלק מכספים אלו ישמשו להבאת עומר דמארי, שמחוזר נמרצות על ידי מכבי חיפה, מכבי תל אביב והפועל באר שבע ומבחינתו הוא מבקש לשוב להפועל תל אביב.
 
שוינפלד. בכספי מכירתו יגיע עומר דמארי? (עדי אבישי)
 
בקבוצה ממתינים לקבל בקרוב מאוד תשובה מקשר נבחרת אוקראינה רוסלן רוטאן, שהוצע לו לחתום על חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. הקשר כידוע כבר ביקר בישראל ועבר את הבדיקות הרפואיות.
 
שני השחקנים הרומנים ליביו אנטל וקלאודיו בומבה מתאמנים עם הקבוצה ואין להם בשלב זה הצעות חלופיות, כך שהם יצאו עם הפועל תל אביב בשבוע הבא למחנה האימון בפולין. להפועל תל אביב מלבד בומבה ואנטל שלושה זרים נוספים כרגע, נימניה ניקוליץ', ניקולאס גורבסוב ומרקו סימיץ'.
 
המאמן אלי גוטמן מבקש לצרף את הקשר אביחי ידין למחנה האימונים בפולין ועל פי גורמים במכבי חיפה והפועל תל אביב המהלך אמור לצאת לפועל בימים הקרובים, לאחר שידין יקבל פיצוי כספי מחיפה ויתפשר על החוזה מול הפועל תל אביב.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • נים
  3
  אנג'ר
  1
  Live
 • בני סכנין
  1
  מכבי חיפה
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ