תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי חיפה לא מוותרת על קהת: "אנחנו בקשר"

מכבי חיפה לא מוותרת על קהת: "אנחנו בקשר"
"יודעים שגם מכבי ת"א מנסה", הוסיף מקורב. דיווח: הוגשה הצעה על חמד

מכבי חיפה תפתח הערב רשמית את עונת 2016/7 מבחינתה, כאשר תארח בנתניה את המשחק הראשון מבין שניים בסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית מול נומה קאליו האסטונית (החל מ-19:50 בספורט1 וב-HD)

 

במסיבת העיתונאים אתמול לקראת המשחק הבהיר המאמן רוני לוי כי הקבוצה ממשיכה לחפש שחקנים כדי להתחזק ותעשה זאת עד פתיחת העונה שתהיה עוד מספר שבועות, כאשר השם החם ביותר הוא רועי קהת.

 

 

מלבד הסיכום והגעתו הצפויה של שלומי אזולאי ממכבי תל אביב, מחפש הצוות המקצועי ישראלי בכיר נוסף למרכז הקישור ושחקן זר לעמדת המגן השמאלי. כאמור מכבי חיפה נמצאת בקשר עם קשרה של קבוצת אוסטריה וינה, רועי קהת לו היא ממתינה ומצפה לתשובתו.

 

גורם המקורב למועדון אמר הבוקר: "זה לא סוד שבקיץ שעבר נוהל מול קהת מו"מ מתקדם וברגע האחרון הוא בחר לצאת לאוסטריה. ידוע לנו כי גם מכבי תל אביב פועלת ומנסה להביאו לשורותיה, אך אנו בקשר איתו ומקווים שזה יסתדר".

 

קהת. הגדולות מחכות לתשובה ממנו (אוסטריה וינה)

 

יש לציין כי קשר אוסטריה וינה מעדיף להישאר בחו"ל, אולם ממתין לראות מהו מעמדו העונה לאחר שבקיץ שעבר צורף כהבטחה גדולה ובתקשורת האוסטרית נטען כי אכזב לאור מספריו הדלים.

 

בתוך כך, "הסאן" הבריטי מדווח כי מכבי חיפה מעוניינת גם בחלוץ ברייטון, תומר חמד, ומוכנה להציע עליו כ-5 מיליון יורו. אגב, זה הסכום אותו דורשים השחפים, אך נראה כי הוא גבוה יותר ממה שהירוקים יהיו מוכנים לשלם. בעיתון ציינו כי בחיפה מעוניינים לבצע את העסקה בהקדם לקראת המשך הקמפיין האירופי וחשוב לציין כי ככל הנראה שבאנגליה פשוט התבלבלו בין מכבי חיפה למכבי תל אביב.

 

מכבי חיפה נכנסה לתמונה. חמד יחזור ללבוש ירוק? (Gettyimages)

 

מהמשחק הערב אליו, אמורים להגיע כ–12 אלף צופים, ייעדרו הפצועים דקל קינן איעד חבשי וכמוהם גם החלוצים גליינור פלט ואלירן עטר שעוד מתאוששים מפגיעות מהעונה שעברה. על פי האימון המסכם אתמול המגן השמאלי סאן מנחם כשיר לפתוח בהרכב.

 

הקשר גילי ורמוט התייחס באתר הרשמי למשחק הצפוי הערב: "תמיד כיף להתחיל עונת כדורגל חדשה. נעשה את הכל על מנת להתחיל ברגל ימין, אנו צריכים לעבור את השלב הזה. יש לנו זכרונות מגמר הגביע איך שהקהל דחף את הקבוצה ואנו צריכים אותו היום איתנו". 
 

ההרכב המשוער: אוהד לוויטה, איל משומר, איעד אבו עביד, מארק ואליינטה, סאן מנחם, נטע לביא, גארי קגלמאכר, לודוביק אוברניאק, פיראס מוגרבי, גילי ורמוט, ניקיטה רוקאביצה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ