תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אבוחצירה סידר 0:1 בבית לבית"ר על אומוניה

אבוחצירה סידר 0:1 בבית לבית"ר על אומוניה
החלוץ, שנזרק מחיפה, התעורר לחיים 7 דקות אחרי שנכנס. זה יספיק לגומלין?

בית"ר ירושלים השיגה הערב (חמישי) מקדמה קלה לגומלין מול אומוניה ניקוסיה בעוד שבוע עם 0:1 יקר בטדי במפגש הראשון בסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית.

 

אם אתם חובבים נייטרלים ובטח אם אתם אוהדי בית"ר זה היה רגע מיוחד עבור שמעון אבוחצירה. החלוץ שנזרק ממכבי חיפה אחרי בוררות ולאחר וירוס בדרכי הנשימה שאיים על המשך דרכו בכדורגל עלה מהספסל לבכורה ואחרי שבע דקות שלח את בית"ר לגומלין עם חיוך.

 

 

רן בן שמעון פתח עם עידן ורד בבכורה מחודשת אבל השאיר את איתי שכטר על הספסל. עומר אצילי ניסה שוב להנהיג אך דווקא האורחים היו עדיפים בדקות רבות.

 

סיליאן שרידאן ומאט דרביישייר סיכנו אך ללא הצלחה את שערו של בוריס קליימן. הירושלמים ניסו עם ארסניו ואלפורט וגם יעקב בריהון הצעיר, אך לא השכילו לסכן את השער של הקפריסאים.

 

המחצית השניה היתה בקצב דומה ובן שמעון הימר על שמעון אבוחצירה כחילוף ראשון. אחרי שבע דקות התקפה יפה במהלכה אצילי השאיר לאורי מגבו, הסתיימה בבישול של המגן ושער גדול של החלוץ.

 

אולי זה לא יספיק לגומלין, אבל נדמה כי בבית"ר נבנה לאט לאט סגל לא רע.

 


כמות קהל יפה בטדי (דני מרון)

 

הרכבים
בית"ר ירושלים: בוריס קליימן; דויד קלטינס, טל כחילה, דן מורי, אורי מגבו; קלאודמיר, דן איינבינדר; עידן ורד (קובי מויאל, 72), עומר אצילי, יעקב בריהון (שמעון אבוחצירה, 64); ארסניו ואלפורט (איתי שכטר, 85).

 

אומוניה ניקוסיה: קונסטנטינוס פאנאי, קרליטוס, מרין אורסוליץ', סבאס פנטליאדיס, מרגאסה, קלייטון, ג'ורג' פלורסקו, גראסימוס פילאקטו, אמיר עגייב (איברהימה טורה, 68), מאט דרבישייר, סיליאן שרידאן.

 

מהלך המשחק

דקה 13
הזדמנות ראשונה לקפריסאים. שרידאן העביר רוחב ודרבישייר שלח מחמישה מטרים לעמוד של קליימן והחוצה.
דקה 31
שער של ניקוסיה נפסל. קרן שמצאה את שרידאן שנגח טוב, אך דרבישייר שהיה בנבדל המשיך מקרוב לרשת. השופט הפולני ראה את הדגל של הקוון מונף ופסל בצדק את השער.


ואלפורט, בית"ר מנסה למצוא את הרשת (דני מרון)
דקה 50
עוד מצב לאורחים והפעם זהו אמיר עגייב שלא היה מספיק מרוכז. כדור רוחב של קרליטוס הגיע לישראלי שמקרוב שלח עם הברכיים החוצה ושמר את התוצאה בעינה.
דקה 68
הקפריסאים התקרבו לשער. פנטלאידיס ירה כדור חופשי מ-20 מטרים ישר למשקוף של קליימן. 
דקה 71
0:1 לבית"ר! איזה רגע בטדי. אבוחצירה שנזרק שבע קודם לכן לדשא סיים מהלך קבוצתי שהחל באצילי ונמשך בהרמה של מגבו בבעיטה נהדרת לרשת מקרוב. טדי באוויר.


אבוחצירה, חזרה מרגשת לעניינים (דני מרון)


אבוחצירה יחד עם ורד. איזה טירוף (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ