תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי ת"א הודיעה לחיפה: אזולאי יושאל, לא יימכר

מכבי ת"א הודיעה לחיפה: אזולאי יושאל, לא יימכר
הצהובים מקשים על היריבה מהכרמל, שבונה גם על קהת. קינן יוכשר לגומלין?
לא מעט פנים חדשות, אבל התוצאה ישנה. עם ארבעה שחקני רכש בהרכב - ניקיטה רוקאביציה, פיראס מוגרבי, גארי קאגלמכר ואיאד אבו עביד - מכבי חיפה קיוותה לפתוח עונה עם הצהרת כוונות, אך סיימה ב-1:1 מאכזב עם נומה קאליו. כעת חייבים הירוקים לכבוש באסטוניה כדי לעלות לשלב הבא במוקדמות הליגה האירופית.
 
"למעט אוהד לויטה וגילי ורמוט, כל השחקנים עדיין תקועים בעונה שעברה", טען גורם במכבי חיפה והוסיף: "עכשיו, ועדיין לא באיחור, יגיע מגן שמאלי זר ועוד שחקן ישראלי בכיר". בין המועמדים למלא את משבצת הישראלי נמצאים רועי קהת ושלומי אזולאי.
 
 
לגבי אזולאי, מכבי תל אביב מערימה קשיים בשלב זה. הקשר כבר סגר את תנאיו לשלוש שנים במועדון מהכרמל, אבל רגע לפני החתימה על טופס ההעברה למכבי חיפה הודיע מנכ"ל מכבי ת"א ג'ק אנגלידיס כי אזולאי יושאל לעונה ולא יימכר. היום צפויות שיחות נוספות בין הצדדים.
 

במכבי ת"א מערימים קשיים. שחר וקרלסן (ערן לוף)
 
בחזרה למשחק. במועדון הייתה תמיהה על החלפתו של קשר הרכש גארי קאגלמכר כבר בדקה ה-65. השחקן האורוגוואי הביע בעצמו את אי שביעות הרצון, כשירד לספסל עצבני.
 
במכבי חיפה עושים מאמצים להכשיר את דקל קינן לגומלין באסטוניה ביום חמישי הבא. לעומתו, אלירן עטר, גליינור פלט וג'אבר עטאא בוודאות לא ייצאו עם הירוקים למשחק החוץ. אגב, עטר נכנס בהפסקה לחדר ההלבשה ועודד את חבריו.
 

פנים חדשות, תוצאות ישנות (ערן לוף)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ