"אם שוינפלד יעבור למכבי ת"א כבירי יסיים את דרכו"

שוינפלד. \לא יימכר\ |
החלוץ ימריא עם הפועל ת"א למחנה בפולין. נמצא מימון לשכרו של דמארי

הפועל תל אביב תמריא ביום שני למחנה אימונים בפולין, כשעל המטוס יהיה גם החלוץ ארון שוינפלד למרות ההתעניינות הגוברת מצידה של מכבי תל אביב.


האדומים דוחים כל הצעה על החלוץ כאשר גורם המקורב למועדון אמר לספורט1: "אמיר כבירי לא יעשה שום מהלך שיעביר את שוינפלד למכבי תל אביב, בעד שום הון שבעולם. מעשה גילי ורמוט של חיים רמון לא יחזור על עצמו, כי כבירי יודע שמהלך כזה יסיים את דרכו במועדון".


במקביל, נמשכים המאמצים לסכם עם חלוץ לייפציג עומר דמארי על השאלתו לעונה הקרובה. כזכור, השחקן כבר קיבל הודעה מהגרמנים שהוא לא בתוכניות של הקבוצה וכי הוא רשאי לעבור בהשאלה לכל קבוצה שתהיה מוכנה לממן את שכרו העומד על מיליון יורו לעונה.דאמרי. נמצא מימון (gettyimages)


המימון העיקרי לעסקה צפוי להגיע מחברת הבניה הסינית, שותפתו של כבירי בבניית האצטדיון החדש בבת ים, שאמורה להיות הספונסרית הראשית של הפועל תל אביב בעונה הבאה בסכום של 10 מיליון ש"ח. לפי מספר גורמים בסביבת העסקה, לאחר החתימה על הסכם החסות תיסגר תוך זמן קצר גם הגעתו של דמארי למועדון.


האדומים מעוניינים לסגור את העסקה בהקדם האפשרי ולהציג באופן רשמי את דמארי, מהלך שיאיץ את קצב מכירת המנויים לעונה הקרובה באצטדיון המושבה, ויקרב את המועדון ליעד שהציבו לעצמם בתחילת העונה של מכירת עשרת אלפים מנויים.


הפועל תל אביב תקיים שלושה משחקי ידידות במהלך המחנה האימונים: נגד קבוצות פוגון שצ'צ'ין, אנרטוזיס הקפריסאית וגורניק ז'אבז'ה. כאשר עם הקבוצה צפויים לצאת גם הרומנים ליביו אנטל וקלאודיו בומבה שלא מצאו קבוצות חלופיות.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • נים
  3
  אנג'ר
  1
  Live
 • בני סכנין
  1
  מכבי חיפה
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ