נמצא המתווה שיחזיר את דמארי להפועל ת"א

נמצא המתווה שיחזיר את דמארי להפועל ת"א
החלוץ צפוי לוותר על 200 אלף דולר, הגרמנים והאדומים יתחלקו ביתרת שכרו

הפועל תל אביב תמריא מחר (שני) למחנה אימונים בפולין ותתאכסן במתקן ספורט מפואר בו התארחה נבחרת פורטוגל ביורו 2012.


בראש מצבת הרכש נמצא כעת החלוץ עומר דמארי שהקבוצה מנסה להגיע עם רד בול לייפציג להסכם על השאלתו. על פי המתווה האדומים צפויים לממן בעזרת אנשי עסקים מחצית משכרו קרוב ל-400 אלף יורו ואילו הגרמנים ישתתפו בעוד 200 אלף יורו. על יתרת שכרו עתיד דמארי לוותר וההשאלה תמומן על ידי אנשי עסקים אף היא.


הגרמנים לא מתלהבים להשאיל את דמארי לאחר שנרכש בסכום של 7 מיליון יורו אך מבינים כי זו האופציה שנותרה לעת עתה כשהחלוץ הישראלי לא בתכניות.


למחנה לא יטוסו אוראל דגני ואביחי ידין אותם רוצה המאמן אלי גוטמן. נכון לעכשיו פערים כספיים גדולים מונעים הצטרפותם לאדומים שקיוו כי השניים יצאו עם הקבוצה לפולין.אנטל, אין מחזרות (ערן לוף)


מי שכן יטוסו עם האדומים עם שני הרומנים ליביו אנטל וקלאודיו בומבה שמתאמנים עם הקבוצה אך לא בתכניות. השניים נרכשו בקרוב למיליון יורו אשתקד ומחזיקים בחוזים כבדים. פאנדורי התעניינה בהמשך ההתקשרות עם אנטל אך דרישות הפועל תל אביב על כרטיסו טירפדו את העסקה. "לא נראה שהסוכנים שלהם מחפשים להם מועדון חלופי", אמרו במועדון.


החלוץ ארון שוינפלד יטוס עם הקבוצה אחרי שהחליט להישאר במועדון לעונה נוספת. האדומים צירפו עד כה את הקשרים חן עזרא וניקולס גורובאסוב והבלם המונטנגרי מרקו סימיץ'. במחנה תקיים הקבוצה שלושה משחקי הכנה נגד פוגון שצ'צ'ין וגורניק ז'אבז'ה הפולניות ומול אנורתוזיס פמגוסטה הקפריסאית.המתקן שמצפה לאדומים (הפועל ת"א, רשמי)

גרוסמן עזב את התפקייד הדובר אחרי ארבע שנים
רותם גרוסמן יסיים את תפקידו כדובר הפועל תל אביב בסוף החודש ובקרוב ימונה לו מחליף.
 
״אחרי ארבע שנים מרתקות ומלאות אתגרים כדובר, החלטתי לפנות לדרך חדשה בה אוכל להמשיך ולהתפתח מבחינת הקריירה האישית", נפרד גרוסמן באתר הרשמי של האדומים, "מאחל בהצלחה להפועל ולכל אנשי המועדון היקרים לליבי".
 
הבעלים, אמיר כבירי: ״גרוסמן עשה את תפקידו בנאמנות ומסירות ראויה לשבח ועמד בשנים האחרונות מול אתגרים רבים. הוא מקצוען מהדרגה הראשונה ואין לי ספק שיצליח גם בדרכו החדשה".
 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • נים
  3
  אנג'ר
  1
  Live
 • בני סכנין
  1
  מכבי חיפה
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ