תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רועי קהת מתלבט בין מכבי חיפה לבאר שבע

קהת. מתלבט בין הכרמל לבירת הנגב |
בנגב נכנסו למירוץ אחר קשר אוסטריה וינה. לוסיו הברזילאי חתם לשלוש עונות
רועי קהת קיבל השבוע הודעה כי הוא אינו בתכניות המקצועיות של אוסטריה וינה, ולמרות רצונו להישאר באירופה ולהתחרות על מקומו, האפשרות כי ישוב לישראל בתוך שנה אחת בלבד ריאלית מתמיד.
 
מקורבים לשחקן אישרו היום כי קהת בודק את אופציית החזרה לארץ, כאשר שתי הקבוצות שעשויות לקלוט אותו נכון לרגע זה הן מכבי חיפה והפועל באר שבע, שיצרו קשר עם השחקן לאחר ההודעה שקיבל מקבוצתו.
 
 
קהת בן ה-24 ינסה תחילה למצוא קבוצה בחו״ל, אך לאור העבודה כי הניסיונות הקודמים של סוכניו גלעד קצב ואדם קידן לא הבשילו לכדי מו"מ עם מועדונים אירופים - לא מן הנמנע כי קהת יוותר על החלום וישוב לליגת העל. יש לציין כי למרות ההודעה האישית שקיבל אמש ממאמנו באוסטריה וינה, קהת פתח וכבש את השער השני מול דורבירן במסגרת הגביע.
 
קהת. ישחק בגביע, אך קיבל הודעה כי הוא רשאי לעזוב (Gettyimages)
 
קהת מתלבט בין המועדון לו הוא רוכש חיבה רבה והערכה גדולה, מכבי חיפה, לבין המועדון בו משחקים לא מעט שחקנים ששיחקו עמו בעבר (וובה בראון, שיר צדק, גיא חיימוב) ויתרה מכך מאמנו בעונה החלומית שהסתיימה בזכייה בגביע עם קריית שמונה, ברק בכר. יש לציין שקהת כבר שיחק בבירת הנגב בעונת השאלה בתחילת דרכו כשחקן בוגרים, עוד שהיה שייך לצהובים מתל אביב, ואפשרות הגעתו לנגב כפופה לכך שבבירת הנגב יוותרו על אחד מקשרי מרכז המגרש.

מה שכמעט בטוח הוא שקהת ייאלץ להפחית משכרו. הקשר דרש ממכבי חיפה בתחילת הקיץ כחצי מיליון יורו, בעוד הירוקים מהכרמל הציעו כ-300 אלף דולר. כעת, לאחר שחרורו מאוסטריה, מסתמן כי קבוצתו הבאה של קהת תיאלץ לשלם לו שכר שנתי המוערך בכ-300,000 יורו לעונה.
 
תחילת הדרך בווינה הייתה שמחה יותר עבור הקשר (האתר הרשמי)
 
מכבי חיפה כבר פנתה רשמית לאוסטרים בבקשה לשאול את השחקן, אך נתקלה בסירוב ונכון לשעה זו רק עסקת מכירה תביא את הקשר שגדל במכבי תל אביב ופרץ בצפון הרחוק לחזור לשחק בליגה המקומית. 
 
יש לציין כי מכבי תל אביב שוחחה עם נציגיו של רועי קהת בתחילת הקיץ, אולם לאחרונה לא שמע הקשר מג'ורדי קרויף וספק אם הקשר עדיין נמצא ברשימות של הצהובים שצירפו את אייל גולסה ובשלב זה מסרבים לשחרר את שלומי אזולאי המבוקש במכבי חיפה.
 
לוסיו מרינאו חתם לשלוש עונות
במקביל, החלוץ הברזילאי, לוסיו מרינאו עבר את הבדיקות הרפואיות והצטרף רשמית למועדון לאחר שחתם לשלוש העונות הקרובות.
 
לוסיו ימריא עם חבריו למולדובה למרות שהוא לא רשאי ליטול חלק במשחק.
 

לוסיו במדי באר שבע, הצטרף רשמית לאלופה (הפועל ב"ש, רשמי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ