תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

לא לבעלי לב חלש: הסרטון של נטע אלחמיסטר ריסק את הרשת!

הסרטון שהרעיד את האינטרנט. נטע אלחמיסטר |
אנחנו מקווים שהבאתם קרם הגנה, כי הצמודה הלוהטת של רמי גרשון פרסמה סרטון חם אש והצפייה על אחריותכם בלבד. וגם: שיתוף הפעולה החדש של מותג בגדי הים
לאחר שנכנסה לחיינו בסערה, אי אפשר למצמץ מבלי לראות את נטע אלחמיסטר מככבת בכל פינה.
 
היא כבשה את הרשתות החברתיות עם למעלה מחצי מיליון עוקבים, מדגמנת לקסטרו, מתחזקת זוגיות עם כדורגלן גנט ונבחרת ישראל רמי גרשון ומחזיקה במותג בגדי ים שלאט לאט צומח ולנו יש הרגשה שהיא לא מתכוונת לעצור לרגע.
 
 
 
צפו בסרטון
 
 
הבחורה שהפכה למטאור בלתי ניתן לעצירה, יודעת לשלב הנאה ואם אפשר על הדרך לעשות גם קופה גדולה אז אחלה. ביחד עם השותפה נועה בני, הן הקימו את מותג בגדי הים הלוהט שלהן "bananhot" שעושה שמות בקרב בנות ישראל. 
 
 
אם זה לא מספיק, אז הן גם הצליחו להבריש את המותג שלהן גם לאלו שטסים לחו"ל. אלחמיסטר הפגזית שיתפה בחשבון האינסטוש העמוס שלה תמונה בכיכובה, תחת הכיתוב: "קמפיין חדש עבור שיתוף הפעולה בין מותג בגדי הים שלנו לבין מתחם האופנה ג׳יימס ריצ׳רדסון בדיוטי פרי". השלב הבא: להגיע אל מעבר לים. ואנחנו אומרים, כל הכבוד!
 
כל הכבוד!
 
ואם נרגעתם מהתקדים המסחרר של לרכוש את אותם בגדי הים בשדה, אלחמיסטר סופית גרמה לנו לדום לב כאשר שיתפה אתמול, "שיהיה לכם שבוע טוב", את סרטון הפרסומות של בגדי הים שישודר בערוץ האופנה ו... בכל מקום. יותר חם מזה זה כבר פשע!!!
 
יפים ולוהטים. רמי גרשון ונטע אלחמיסטר משתזפים (אינסטגרם)
למה אתן מחכות? רוצו לקנות בגד ים (אינסטגרם)
אמרנו לכם שיהיה חם (אינסטגרם)
לא מתכננת לעצור. אלחמיסטר
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ