תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בבית"ר יכולים להירגע. סאבו טוען: "מגיע לישראל"

בבית"ר יכולים להירגע. סאבו טוען: "מגיע לישראל"
למרות דיווחים שהסלובקי יעבור בטרייד לרומניה, הוא שלח מסר מרגיע

האם בבית"ר ירושלים יכולים להירגע בכל הקשור לאריק סאבו? במועדון מהבירה כבר הודיעו על החתמתו של הסלובקי, אלא שביוון דווח מוקדם יותר כי בין קבוצתו פאוק סלוניקי לבין סטיאווה בוקרשט מתבשל טרייד. בשעות הערב, הקשר אמר את דברו בשיחה עם כתב יווני: "אני מגיע לישראל".

 

כאמור, לאתר ספורט1 נודע כי פאוק סלוניקי מנהלת משא ומתן מו"מ מול סטיאווה בקשר לבלם הפורטוגלי של אלופת רומניה, פרננדו וארלה. במסגרת המו"מ עלתה אפשרות לחילופי שחקנים ועלה שמו של סאבו, אבל זה לא יצא אל הפועל בסופו של דבר. סאבו סיפר לעיתונאים ביוון כי הוא מאוכזב מכך שעסקה זו נפלה.

 

 

בית"ר ירושלים, כאמור, הודיעה במוצאי שבת כי השחקן חתם אצלה, אולם הדברים לא היו כל כך ברורים. במועדון הירושלמי אפילו מיהרו להתלהב וציינו שמדובר ברכש מבטיח וכי השילוב עם איינבינדר יהיה מהטובים בליגה.

 

איינבינדר. ישתף פעולה עם סאבו או לא?

 

קשר 50 50, שמונה הופעות בנבחרת

סאבו בן ה-24  גדל בספרטק טרנאבה הסלובקית וב-2015 חתם לארבע שנים בפאוק. בעונה שעברה רשם 14 הופעות בליגה במדי המועדון מסלוניקי . בעיקרון מדובר בקשר אחורי שיכול גם לשחק כקשר 50 50.

 

לקשר יש גם שמונה הופעות במדי הנבחרת הסלובקית. הוא שיחק במשחקי ההכנה לקראת יורו 2016, אבל נופה ברגע האחרון. לאחרונה הוזכר שמו גם בהקשר של מכבי תל אביב.

 

סאבו. מבולבל (Getty)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ