תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אברטון מחכה לג'ורדי קרויף: המתחרה לא ישוחרר מלסטר

אברטון מחכה לג'ורדי קרויף: המתחרה לא ישוחרר מלסטר
מנהל הסקאוטינג יישאר אצל האלופה. ההולנדי של מכבי ת"א יתמנה למנג'ר?

עתידו של המנהל המקצועי של מכבי תל אביב, ג'ורדי קרויף לא ברור כבר תקופה ארוכה. ייתכן ומאחורי הקלעים כבר נרקמת עבורו התחנה הבאה, לאחר שהבוקר פורסם ב"סאן" הבריטי כי קרויף מועמד לשמש כמנג'ר המקצועי של אברטון מהפרמייר-ליג.

 

באותו דיווח אף פורסם כי המועמד המוביל לתפקיד הוא סטיב וולש, מנהל הסקאוטינג של האלופה לסטר ועוזר המאמן, שמניותיו עלו פלאים לאחר העונה ההיסטורית של השועלים והידיעה כי הוא אחראי להבאתם של כוכבים דוגמת ג'יימי וארדי וריאד מאחרז.

 

 

בהמשך ישיר לכך, "סקיי ספורט" פרסם הערב כי אברטון אכן הגישה הצעה לוולש, אלא שלסטר סרבה בתוקף לשחררו וכעת נראה כי ההולנדי של מכבי תל אביב הופך למועמד הבכיר להגיע לטופיס.

 

מאז מותו של אביו, ג'ורדי עסוק בשימור המורשת של יוהאן קרויף ובמכבי תל אביב נערכים למצוא לו מחליף מאחורי הקלעים כשאחת האופציות היא הפיכתו של המנהל הביצועי פטריק ואן לייבן שעובד בצמוד לקרויף.

 


ואן לייבן, היורש כבר כאן? (אודי ציטיאט)

 

אברטון הוא אחד מהמועדונים הבכירים בכדורגל האנגלי ולזכותו תשע אליפויות, אך האחרונה שבהן ב-1987. הטופיס זכו גם בחמישה גביעים ובפברואר אשתקד נרכשו בידי איש העסקים פרחאד מושירי האיראני-בריטי. הבעלים החדש שואף להחזיר את אברטון לצמרת.

 

בקיץ נפרדה מהמאמן רוברטו מרטינס, שנחשב לחבר קרוב של ג'ורדי קרויף, ומינתה במקומו את ההולנדי רונאלד קומאן שאימן בהצלחה את סאות'המפטון בשנתיים האחרונות.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ