תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מיגל ויטור צפוי לפתוח בגומלין נגד שריף

ויטור באימון |
ב"ש תערוך אימון בודד במולדובה: "התנאים רעים". סוארס יעזוב, ז'אורז'יניו יגיע?

הפועל באר שבע המריאה הבוקר (שני) למולדובה לקראת המשחק מחר (שלישי, 20:00) נגד שריף טיראספול עם יתרון 2:3 מהמשחק הראשון בסיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות. בסביבת המועדון הביעו פליאה על כך הקבוצה תערוך רק אימון אחד במגרשה של היריבה.

 

"זו לא סיטואציה אידיאלית", אמר שחקן בקבוצה: "אבל לפי מה שהבנתי התנאים שם לא הכי טובים כמו שאומרים אז אולי בגלל זה החליטו לטוס יום לפני המשחק".

 

 

ברק בכר שמח לראות שלטיסה הצטרף לוסיו הברזילאי שחתם במועדון ויחד עם מיגל ויטור בקבוצה מקווים כי יהיו סיפור הצלחה. "חלוץ תשע מהסוג הזה אמור להצליח בישראל מה גם שמבחינת המגוון בחלק הקדמי אין לנו שחקן כזה. נקווה שהוא ישתלב כמו שצריך", החמיאו במועדון.

 


גורש עם חיימוב, הביטחון יחזור? (מאיר אבן חיים)

 

מעבר לכך, הצוות המקצועי אמנם עסוק אך ורק בענייני המשחק בשריף אך בהנהלה ממשיכים בבנית הסגל כאשר המטרה האחרונה של בכר היא צירופו של קשר קדמי זר.

 

וויליאם סוארס צפוי לעזוב אחרי המשחק נגד שריף או לכל המאוחר אחרי המשחק הראשון בשלב הבא כשהכיוון שלו הוא ה-MLS והשם החם על הפרק הוא של ז'אורזיניו שגם במהלך סוף השבוע הנוכחי קיבל איתותים כי לאחר שחרור סוארס הוא יגיע לבירת הנגב.

 

צריך לציין שהדחה כבר ביום שלישי הקרוב עשויה לטרפד את המהלך זאת בעקבות הסגל הארוך שיש לבכר בכל מקרה ובמידה ולא ישחקו באירופה תקצר היריעה מלהכיל את כל שחקני הסגל הנוכחי ובטח שלא קשר נוסף.

 


ראדי, ישוב ל-11 (דני מרון)

 

באשר להרכב, מיגל ויטור צפוי לערוך בכורה במדי האלופה במקומו של לואיי טאהא כשברק בכר מעדיף את סוארס ב-11. בנוסף לכך מהראן ראדי ישוב להרכב ככל הנראה על חשבונו של מאור בוזגלו במטרה לעלות עם הרכב מעובה.

 

למרות הביקורות והיכולת הירודה במשחק הראשון, דודו גורש צפוי לקבל קרדיט ויקווה לתת הופעה טובה יותר שתכפר על המשחק הגרוע שלו בטרנר.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ