תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פרשת סאבו: סוכנו מאיים שכלל לא יגיע

יגיע לירושלים? סאבו | צילום: gettyimages
ביוון דווח שהסלובקי מתוסכל מהמצב ולא רוצה לשחק בבית"ר ירושלים
האם בית"ר ירושלים פספסה את אריק סאבו? הקשר הסלובקי היה אמור לנחות במהלך הלילה בישראל לאחר שחתם על חוזה לעונה במועדון מהבירה, אך ברגע האחרון דחה את הטיסה ובשלב זה לא ברור אם יצטרף. סוכנו של השחקן, קרול צ'ונאט, טען: "הוא לא יגיע לישראל".
 
ביוון, שם שיחק סאבו בעונה החולפת (פאוק סלוניקי), פורסם שהקשר מתוסכל מעצם העברתו לבית"ר. לפי הידיעה, השחקן היה מעדיף לעבור בהשאלה לסטיאווה בוקרשט, אבל נשיא פאוק כלל שחקן אחר בעסקה עם הרומנים.
 
 
כתב יווני שמכיר את סאבו  אמר לספורט1: "אריק בחור מצוין ושחקן טוב, אבל גם קצת מוזר. הוא תמיד חושב אחרת מהשחקנים האחרים. הוא מתוסכל מהמצב אליו נקלע. אם הוא סגר בבית"ר, אז אין ספק שיכבד את ההסכם, אבל אולי הוא נכנס ללחץ והחליט להגיע מאוחר יותר לארץ".
 
למרות הדברים של הכתב, בבית"ר יש לחץ מכך שסאבו דחה את הגעתו. גורם במועדון אמר: "אריק חתם על חוזה. זה נכון שהוא היה צריך לנחות אתמול ובסוף לא נחת, אבל לפי מה שאנחנו יודעים זה רק עניין זמן ובסופו של דבר הוא יגיע לכאן. נדבר איתו וננסה לשכנע אותו להגיע. לא כל יום שחקן כזה מגיע לישראל".
 
סוכן שחקנים שמקורב לבית"ר ניסה להסביר: "יש בעיה להביא לכאן זרים בסדר גודל הזה, כי אתה לא יכול לפתות אותם לא בכסף ולא במעמד וכנראה שלסאבו נפל האסימון בעניין. עם זאת, כשמגיעים לפה ורואים את המדינה, אז הם תמיד רוצים להישאר. בית"ר צריכה רק לשכנע אותו להגיע והכל יסתדר".
 

שינה את דעתו? סאבו (gettyimages)

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ