תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חנה מיננקו: "אסור לוותר על מה שמאמינים בו"

ריבקין. \צריך לדעת לנטרל את כל הקולות מסביב\ |
הוועד האולימפי בישראל יצא במסע פרסום לעידוד פעילות לבנות בגיל ההתבגרות

הוועד האולימפי בישראל ו"אולוויז", מותג ההיגיינה הנשית משתפים פעולה לקראת המשחקים האולימפיים בריו, ויוצאים במסר לבנות בגיל ההתבגרות: תמשיכו לעסוק בספורט. זאת בעקבות סקר שנערך בו נמצא כי מחצית מהבנות בגיל ההתבגרות מפסיקות לעסוק בפעילויות ספורטיביות.

 

המותג אולוויז יעניק חסות לשלוש ספורטאיות וילווה אותן בדרכן לריו. נטע ריבקין, חנה מיננקו ואילנה קרטיש, ישתפו פעולה בקמפיין #LikeAGirl  של החברה, כשבמהלך הקמפיין ישתפו הספורטאיות האולימפיות בסיפור האישי שלהן,  ויעודדו נערות להמשיך לעסוק בספורט.

 

 

"התחלתי את הקריירה בגיל צעיר, בשלבים קריטיים בחיי נערה", אמרה ריבקין. "במהלך הזמן תמיד ישנם אנשים שמאמינים בך ויש את אלו שלא מאמינים בך. הבנתי שאני צריכה פשוט לדעת לנטרל את כל הקולות מסביב, את כל מה שמפריע וכל מה שמציק ולהסיר מעליי את כל הספקות והחששות. מסר ממני  לנערות בגיל ההתבגרות: אתן צריכות להציב לעצמכן עובדה שאתן יוצאות ועושות את מה שאתן מאמינות בו"

 

קרטיש. "תמשיכו להאמין בעצמכן למרות הקשיים" (הוועד האולימפי בישראל)

 

אילנה קרטיש: "בגיל 13, המאמן שלי אמר שאני לא טובה מספיק. אני רציתי להמשיך להתחרות ולהיות הכי טובה שאפשר והיה לי קשה מאוד לקבל את הביקורת שלו. זה היה השלב בו כמעט עזבתי את  ההיאבקות, אבל אם הייתי עושה את זה, לא הייתי הופכת לאישה הבטוחה בעצמה שאני כיום. המסר שלי לנערות בגיל ההתבגרות: אל תעצרו. תמשיכו בפעילות הספורטיבית, תמשיכו להאמין בעצמכן למרות הקשיים"

 

חנה מיננקו: "התחלתי להתאמן כבר בגיל 8, לאחר שניצחתי את כל הבנים בבית הספר המורה המליצה לי להתאמן באתלטיקה. אמא שלי בכלל רצתה שאלך ללמוד ריקוד או ספורט שהוא יותר "נשי", אבל אני האמנתי שאני מסוגלת והמשכתי בדרכי.  אחרי שהוריי ראו שאני טובה בזה הם העניקו לי הרבה תמיכה שעזרה לי להגיע לאן שהגעתי. המסר שלי, הוא לא לוותר אף פעם ולהמשיך לפעול למטרות שמציבים, למרות המכשולים שבדרך. בנוסף, תמיד להקפיד על חיזוקים עצמיים. אנחנו חזקות ומסוגלות".

 

"כאשר מציבים לספורטאיות צעירות יעדים עם אופק וחזון ברי השגה, מלווים בקריטריונים שקופים וזהים לגברים, אנו רואים את ההתקדמות הגדולה ואת היכולת הטובה שלהן", אמר גילי לוסטיג מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל וראש משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בריו. "לראייה, משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בריו 2016 מונה 25 נשים ו-22 גברים. 54% מחברי המשלחת לריו הן ספורטאיות המהוות מודל לחיקוי הערצה והערכה לדור הצעיר"

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ