תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סאבו: לא אגיע לבית"ר, אשחק בליגה תחרותית

סאבו | צילום: AFP
הקשר מסרב לנחות: "לא דמיינתי שאשחק בישראל, הסוכן נטש אותי"

קשר פאוק, אריק סאבו הסלובקי, מתרחק מבית"ר למרות העובדה שסיכם את תנאיו בבירה. הסלובקי ניתק את הטלפונים ולא מדבר עם אף אחד למעט קרובי משפחתו והמועדונים שמתקשרים אליו. ביוון מדברים על כך שהוא נמצא בתסבוכת בגלל שסגר את העסקה ללא סוכניו והם כועסים עליו. הסוכנים סידרו לו השאלה לסטיאווה בוקרשט, אבל בפאוק כבר ידעו שהוא בדרך לבית"ר ירושלים ונשארו נאמנים להחלטה להשאיל אותו לקבוצה הישראלית.

 

בראיון בסלובקיה הבוקר (רביעי) הבהיר: "לא אגיע לבית"ר, לא אלך לשם. הסוכן נטש אותי ואני אישית רוצה ליגה תחרותית יותר. לא יכולתי לדמיין שאגיע לליגה הישראלית, למרות הפרסומים לא אגיע לשם".

 

 

סאבו הוסיף בעקיצה למאמן החדש בפאוק: "לא יודע למה המאמן החדש מתעלם ממני. אני לא בחלק הטוב של חיי, אבל מנסה להישאר אופטימי. אחשוב על העתיד שלי רק בעוד כמה שבועות". 

 

הנהלת פאוק הבהירה לסאבו שעדיף לו להגיע לבית"ר ירושלים מאשר לחכות כעת להצעה אחרת מכיוון שזו של סטיאווה נפלה. סאבו מעוניין אף לשנות את פרטי ההסכם ולחתום רק להשאלה של חצי עונה ללא אפשרות של הירושלמים להאריך את ההתקשרות בין הצדדים.

 


סאבו, מסרב להגיע (Gettyimages)

 

עבור בית"ר זו החלטה עסקית לא טובה מכיוון שאלי טביב רוצה שתהיה לו אופציה לרכוש את השחקן בסוף השנה אם ירשים ובמקרה שקבוצה אחרת תרצה אותו במחיר גבוה הוא יוכל למכור אותו.

 

כתב העיתון "גול ניוז" אמר לספורט1: "הבעיה העיקרית של סאבו שהוא עשה דברים לבדו וכעת מצטער עליהם. הוא לא ידע שסוכניו סגרו לו עסקה אחרת, אבל פאוק לצידה של בית"ר ירושלים בנושא".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ