תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלברמן: יודעים מה עומד מולנו. קאיראט קשה

יצליחו לשמור על היתרון מקזחסטן? |
קפטן מכבי תל אביב דרוך לקראת הגומלין מול הקזחים (20:00, ספורט1 HD)
אחרי ה-1:1 מול קאיראט בקזחסטן, מכבי תל אביב תארח את משחק הגומלין (חמישי, 20:00, שידור ישיר בספורט1 וספורטHD1) ותנסה לשמור על הסיכוי להגיע לשלב הבתים בליגה האירופית. עוד לפני כן, שוטה ארבלדזה וגל אלברמן התייצבו למסיבת העיתונאים המסורתית.
 
הצהובים נמצאים בעמדה טובה להעפלה לסיבוב הבא, לאחר שבמשחק הקודם יוסי בניון שעלה מהספסל השווה ל-1:1 בדקה ה-91, והצליח לחלץ שער חוץ קריטי שיהיה מקדמה עבור המשחק הקרוב בנתניה.
 
 
למרות המקדמה, קפטן מכבי ת"א גל אלברמן לא שאנן לקראת הגומלין: "מדובר ביריבה קשה ומצפה לנו משחק מאוד מורכב, הם יבואו להשתמש בנשק שלהם שזה מתפרצות. במשחק הראשון שלנו נגדם הרגשנו דרגת קושי גבוהה יותר מהיריבות האחרות שעברנו. יודעים לקראת מה אנחנו הולכים ומקווה שניכנס מהר לעניינים".
 
אלברמן דיבר בנוסף על חלון ההעברות ועזיבתו של ערן זהבי: "הוא גאווה גדולה עבור מכבי וישראל, אנחנו מאוד שמחים בשבילו ומאחלים לו הצלחה. הוא מצליח להדהים אותנו כל פעם מחדש ומקווים שימשיך כך. אני חושב שרוח המועדון גדולה יותר מכל שינוי וסערה, היא חלק בלתי נפרד מאיתנו ומאמינים שנוכל להמשיך בדרך שלנו".
 

זהבי יחסר? אלברמן: "רוח המועדון גדול מכל שינוי" (אודי ציטיאט)
 
 גם שוטה ארבלדזה לא רגוע למרות יתרון שערי החוץ. "זה משחק חדש לגמרי, לא נחשוב על זה הקודם. נשחק כרגיל, כמו ששיחקנו בחצי השני של המשחק בקזחסטן, נוכל להראות את היכולת והחוזק שלנו, ואז נעבור".
 
המאמן החדש נשאל גם על התרשמותו מהקהל של מכבי ת"א: "אני מצפה מחר לאווירה טובה ממנו, רק יכול לצפות לטוב יותר ויותר מהקבוצה שלי, ואנחנו צריכים לגרום לאוהדים להתרגש".
 
ארבלדזה התייחס גם להכנות לעונה הקרובה: "אנחנו רוצים להיות כמה שיותר מוכנים, כי הליגה תהיה ארוכה ונצטרך לשמור על איזון בשביל להתקדם. מאמין שנהיה מספיק חזקים מנטלית ופיסית לקראתה. כשמשחקים פעם בשבוע אנחנו לא יכולים להתקדם יותר מדי".
 

צריכים להמשיך ביכולת הרגילה (אודי ציטיאט)
 
מי שחסר למכבי ת"א בהגנה, הוא אלי דסה הפצוע. "מצבו משתפר והוא עובד חזק על מנת לחזור. הוא רוצה להיות מוכן והוא עוד מעט שם", דיווח ארבלדזה. "מקווים שיוכל לשחק אבל אנחנו צריכים לשמור עליו. לא רוצים להשתמש בו רק למשחק אחד ולהחמיר את המצב".
 
ארבלדזה על עזיבה אפשרית של עדן בן בסט: "כולם צריכים לעבוד קשה, ולהראות שהם מוכנים להילחם בשביל המועדון. עליהם להראות את הרצון שלהם להיות הכי טובים. אני לא יכול לשתף את כל השחקנים".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ