תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שכטר חזר לחיים בבית"ר, יכול להשתפר?

שכטר חזר לחיים בבית"ר, יכול להשתפר?
החלוץ שב לחייך בבית"ר וכעת גם בן בסט וידין בטוחים שהמשבר מאחריו
איתי שכטר היה מהגורמים המרכזיים בזכיה של הפועל תל אביב באותו דאבל מדהים בעונת 2009/10, אותה סיים עם 22 שערים. מאז, הרבה מאוד מים עברו בנהר, אבל החלוץ לא שב להזכיר את היכולת ההיא במדים האדומים. לפחות לא עד החודשים הראשונים של 2016.
 
בתחילת השנה, אחרי תקופה חשוכה למדי במכבי חיפה, עבר שכטר לבית"ר ירושלים - מהלך שהחזיר אותו לחיים. זה אמנם עדיין לא היה שכטר של הפועל ת"א, אך החלוץ גילה יכולת חיובית אחרי זמן רב וחשוב מכך, חזר ליהנות מכדורגל. 
 
 
כעת, אחרי שאלי טביב מימש עליו את האופציה והשאיר אותו בבירה, שכטר יהיה חייב לעשות עוד קפיצה ביכולת כדי להוכיח שהוא לא מסוג החלוצים שנותנים כמה שערים ונעלמים. האם הוא יצליח במשימה? חבריו בהחלט אופטימיים.
 

חזר לחייך בירושלים. שכטר (ערן לוף)
 
"אני מקווה שתהיה לו עונה לא פחות מוצלחת מהצורה שבה הוא סיים את העונה האחרונה", אמר עדן בן בסט, חברו הטוב של שכטר, והוסיף: "אחרי התקופה הלא קלה שהוא עבר במכבי חיפה שמחתי לראות את השיפור שהוא עשה ואיך שהוא חוזר לעצמו. הוא אחד החלוצים הטובים בארץ, והמקרה שלו הוא הוכחה מובהקת שכדורגל זה קודם כל בטחון ושמחת חיים".
 
אביחי ידין, ששיתף פעולה עם שכטר בהפועל ת"א ובמכבי חיפה, הדגיש: "כיף מאוד לשחק איתו, יש על מי לסמוך. יש לו המון כדורגל והאהבה והתשוקה למשחק מעולם לא דעכו אצלו. היה לו קשה להתבטא במכבי חיפה, אבל זה קורה להרבה מאוד שחקנים שהגיעו למועדון הזה ועובדה שבבית"ר הכול חזר אליו".
 
אז לאיזה עונה ניתן לצפות משכטר? "אני מקווה שהוא יהיה פקטור משמעותי כמו שמצפים ממנו, ואני מאחל לו רק הצלחה כי הוא יודע כמה אני אוהב אותו", סיכם בן בסט. "שכטר זה נכס לכל מקום שבו הוא נמצא, ולא רק מבחינת כדורגל. הוא מחזיק את חדר ההלבשה, הוא גורם מלכד. בית"ר הרוויחה שחקן שיכול לדחוף אותה רחוק ואני מקווה שזה מה שיהיה".
 
ידין מאמין כי העונה הקרובה תהיה מהטובות של שכטר בקריירה: "רן בן שמעון מאמין בו ואני בטוח שהוא יהיה הרבה יותר טוב ממה שהוא היה בחצי השנה האחרונה, למרות שהוא היה מצוין בחצי העונה הזו. שכטר בשיא הקריירה שלו כרגע, הוא מפגין יכולת מצוינת והוא רק יילך וישתפר".
 

עכשיו הזמן שלו להרים את הרמה. שכטר (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ