תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"שרלרואה? זאת קייטנה לעומת מה שנעשה הערב"

"שרלרואה? זאת קייטנה לעומת מה שנעשה הערב"
בית"ר צריכה לחשוש? חבר לה פמיליה במסר מאיים לפני אומוניה. רואדה ב-11
האם בית"ר ירושלים והכדורגל הישראלי בכלל עומדים בפני עוד רגע מביך? לפני משחק הגומלין בקפריסין מול אומוניה ניקוסיה (19:45), הבטיח אחד מחברי ארגון "לה פמיליה": "אירועי שרלרואה היו קייטנה לעומת מה שנעשה בניקוסיה".
 
כזכור, בעונה שעברה התארחה הקבוצה של אלי טביב בבלגיה, גם כן במוקדמות הליגה האירופית, וכבר בפתיחה הופסק המשחק למספר דקות לאחר שאוהדי בית"ר השליכו אבוקות ורימוני עשן לכר הדשא. הפעולות הללו עלו למועדון בקנס של 95 אלף יורו.
 
 
בבית"ר ירושלים חוששים מהתפרעויות של אוהדים. דובר המועדון הוציא את ההודעה הבאה: "בית"ר ואלי טביב קוראים לקהל הגדול, התומך והנפלא של הקבוצה אשר מגיע לעודד ולתמוך, להמשיך בדרך אותה הוא מראה מתחילת העונה. מבקשים לא להיגרר לפרובוקציות ולא לנהוג באלימות או לגלות סימני גזענות. כל התנהגות כזו עלולה לפגוע במועדון ובשאיפותיו לעונה טובה, מוצלחת ומלאת הנאה ובעיקר עונה שתסב גאווה לכולנו".
 
גם בניקוסיה נראה דברים כאלה? (אודי ציטיאט)
 
ומה עם חדשות על כדורגל, אתם שואלים? ובכן, אחרי 0:1 בטדי וכשבשלב הבא תחכה יריבה נוחה יחסית, בבית"ר כבר מפנטזים על שלב הבתים של הליגה האירופית. גורם במועדון הגדיר את המשחק בניקוסיה כ"קריטי להמשך הדרך של בית"ר באירופה בשנים הבאות".
 
רן בן שמעון לא תירגל את ההרכב במהלך השבוע, אבל מסתמן כי הוא יעבה את חוליית הקישור - כפי שעשה נגד טוזלה. קובי מויאל ישוב להרכב על חשבונו של יעקב בריהון, כאשר בהתקפה איתי שכטר יתפוס את מקומו של ארסניו ואלפורט וינסה לכבוש שער ראשון העונה. 
 

בבית"ר מחכים לו. שכטר (דני מרון)
 
שכטר, שהגיע בינואר ממכבי חיפה, פתח טוב את הקדנציה בבירה, אבל נחלש ככל שחלף הזמן והעונה כאמור עדיין לא תרם שער בשלושה משחקים. "אנחנו צריכים את איתי בכושר טוב כדי להתקדם באירופה", הבהיר גורם בבית"ר ירושלים.
 
חסוס רואדה שהתאושש ממחלת החזרת יפתח לצידו של דן מורי במרכז ההגנה. אפרופו מורי, הבלם טרם הועמד לדין פנימי בגין הפרת המשמעת שביצע במהלך השבוע. 
 
יעשה עוד צעד לעבר שלב הבתים? בן שמעון (דני מרון)
 
מעבר לכך, סאגת הכרטיסים ממשיכה להעסיק את המועדון והקהל, כאשר לפי הערכות לא פחות מ-300 אוהדים הגיעו לקפריסין ללא כרטיס, זאת בניגוד לבקשה. מהמועדון נמסר: "אוהדים מחויבים להגיע עם הדרכון שלהם. אוהד אשר יגיע ללא דרכון, גם אם שמו יופיע ברשימות, המשטרה המקומית לא תאפשר גישה וכניסה לתחום האצטדיון. לצערנו למרות פניות חוזרות ונישנות לראשי אומוניה ולמשטרה המקומית, הוטל וטו לגבי הרצון שלנו לאפשר רכישת כרטיסים עבור אוהדינו בתחומי האצטדיון. קופה מיוחדת הוקצתה לטובת חלוקת הכרטיסים לאוהדי בית"ר באיזור התחום אליו יופנו כלי הרכב בהם יגיעו האוהדים".
 
בקרב האוהדים יש זעם גדול על המועדון. "בית"ר ירושלים מנסה לכסות את עצמה אחרי אירועי שרלרואה ולבטח את עצמה למקרה שתצוץ תקלה, ואז בעזרת הפרטים שנמסרו יהיה פשוט יותר למצוא את האוהד הבעייתי. הם שכחו שאנחנו אוהדים שלהם ולא עבריינים", אמר אחד האוהדים.
 
בעניין אחר, אריק סאבו ממשיך לעמוד על כך שהוא אינו מתכוון להצטרף לבית"ר ירושלים, זאת למרות החוזה עליו חתם. במועדון לא מתייחסים בשלב זה לאיומי השחקן וכן מנסים לשכנעו לנחות בישראל, אבל אכן ישנה פסימיות לגבי הצטרפותו לסגל של בן שמעון.
 

הפיצוץ בין האוהדים לטביב בדרך? (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ