ידין חתם בהפועל ת"א, דמארי על סף סיכום

ידין חתם בהפועל ת"א, דמארי על סף סיכום ידין | צילום: עדי אבישי
הקשר ימשיך ללבוש אדום וימריא למחנה האימונים. החלוץ קרוב לחזור למועדון

אביחי ידין חתם הערב (חמישי) לשלוש עונות בהפועל תל אביב לאחר ששוחרר ממכבי חיפה. "לא היה לי ספק שאשאר בהפועל, זה הבית היחידי שלי ועשיתי הכל כדי שאשאר פה. אני מאושר להצטרף לחברים במחנה האימון, נעבוד קשה כדי שנפתח את העונה בצורה מוצלחת ונגרום גאווה לכל האוהדים האדומים", אמר הקשר שימריא למחנה האימונים בפולין.


במקביל, אחרי שנדמה היה שעומר דמארי מתרחק מהפועל תל אביב הצדדים על סף סיכום מחדש. גורמים חיצונים בארץ ובחו"ל גייסו את הכספים יחד עם נכונות של החלוץ להגיע למתחם חודורוב לעונת השאלה עם אופציה לעונה נוספת.


המהלך מול רד בול לייפציג עדיין לא הושלם מעשית מהסיבה שעד עכשיו מנהלי הקבוצה הגרמנית שישאילו את דמארי ללא תמורה לא מוכנים להשתתף כלל בשכרו. לאחר שאנשי העסקים נסוגו מהרצון להשתתף בעלותו, הבינו בהפועל תל אביב שרק ככה יוחתם דמארי והנכונות המחודשת הובילה לכך שתנאיו בהפועל תל אביב מסוכמים וכמו כן, פרטי ההשאלה צפויים להיסגר בקרוב.


בנושא ארון שוינפלד החלוץ האמריקני הוא הבטיח לחתום בתוך מספר ימים על חוזה חדש משודרג כספית. אין כל כוונה לאפשר לחלוץ לעזוב וגם הוא הביע נכונות להישאר במועדון.שוינפלד והחברים באימון, יישאר אדום? (הפועל ת"א, רשמי)חן עזרא, מרשים באימונים (הפועל ת"א, רשמי)


עד עכשיו בולטים במיוחד באימונים הבלם מרקו סימיץ' וחן עזרא שנראה משקיע מאוד ורוצה לשוב ולהוכיח את עצמו.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • נים
  3
  אנג'ר
  1
  Live
 • בני סכנין
  1
  מכבי חיפה
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ