תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"חובת ההוכחה על מואנס דאבור". קהת לא יעזוב?

דאבור. עדיין לא מצא את הרשת | צילום: האתר הרשמי של זלצבורג
אוסטריה: החלוץ ינסה לכבוש לראשונה בזלצבורג, קשר וינה מרשים ועשוי להישאר
מואנס דאבור צפוי לערוך היום הופעת בכורה הליגה האוסטרית, כאשר יפתח בהרכב רד בול זלצבורג במחזור הראשון בחוץ מול שטורם גראץ (19:30 שעון ישראל*.
 
עיתוני אוסטריה ובהם "קליינה צייטונג" המתפרסם בזלצבורג ציינו שדאבור הוא ההעברה הכי יקרה בליגה אחרי שנרכש מגראסהופרס עבור 7 מיליון יורו וכי חובת ההוכחה עליו. 
 
 
המאמן אוסקר גרסיה הבהיר שיבצע שינויים מהמשחק במוקדמות האלופות, בו ניצחה זלצבורג 0:2 ליפיה הלטבית בדרך לסיבוב המוקדמות השלישי. דאבור לא כבש עדיין שער בשלושה משחקים רשמיים של זלצבורג, כך שהלחץ עליו מתחיל להצטבר אחרי שבעונה שעברה סיים כמלך השערים בשווייץ הודות ל-19 כיבושים.
 
דאבור מוצג בזלצבורג. כבש רק במשחקי ההכנה (האתר הרשמי)
 
גרסיה אמר לקראת המשחק: "יש לנו סגל גדול ומתחילת הקיץ אמרתי שתהיה מלחמה גדולה על חולצת בהרכב. אנחנו מנתחים את היריבה ומחליטים עם מי לשחק". 
 
באוסטריה וינה לא ברור עדיין מעמדו של רועי קהת, שכבר קיבל הודעה מהמאמן טורסן פינק כי הוא אינו בתכניות המקצועיות, אלא שמאז קהת שיחק פעמיים, הצטיין בשני המפגשים ובגביע אף כבש פעמיים. "סקאי האוסטרי" כתב שאחרי משחקים אלה מעמדו של קהת בקבוצה השתנה וספק אם הקשר ישוחרר בקלות כפי שהדברים היו נראים לפני כן.
 
קהת. בווינה שוקלים שנית האם לשחררו (האתר הרשמי של אוסטריה וינה)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ