תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חאמס במסר לזידאן: "אני מצפה לשחק יותר העונה"

חאמס במסר לזידאן: "אני מצפה לשחק יותר העונה"
הקולומביאני מלחיץ את מדריד. וראן: "החלטתי להישאר". ומי יפתח בחוד?
ריאל מדריד עדיין לא ממש צללה לתוך שוק ההעברות, וזאת עוד בצל איסור שהוטל עליה להמשך הדרך. אלא שגם עם השחקנים הקיימים בסגל נראה שלזינדין זידאן יש לא מעט כאב ראש. אחד מהם מגיע מכיוון הכוכב עם הכי מעט דקות בסגל. 
 
"אני מצפה שאוכל לשחק יותר העונה", הבהיר חאמס רודריגס בראיון שהעניק ל-Caracol TV בקולומביה, משפט שהתקבל בתקשורת הספרדית בתור מסר ברור למאמנו זינדין זידאן. "אני רוצה שזו תהיה עונה טובה וברמה גבוהה יותר". והוא לא המתנדנד היחיד. 
 
 
חסה קיבל מסר מזידאן שעליו לחפש דקות במקום אחר, נאצ'ו מתקרב לרומא ואפילו טוני קרוס חש מעט מתנדנד עם ההתעניינות הגוברת בפול פוגבה. מי שדווקא הבהיר שמתכוון להילחם על מקומו הוא רפאל וראן, שבעונות קודמות נדחק לעתים ברוטציה אחרי סרחיו ראמוס ופפה. 
 

למי מהם הייתם נותנים לבעוט? (gettyimages)
 
"אני מאושר במדריד. דיברתי עם זידאן והמועדון ובחרתי להישאר בריאל", הסביר וראן במסיבת העיתונאים אליה נשלח. "הטוב ביותר שלי עוד יגיע, אמשיך להשתפר. אני מרגיש רצוי על ידי המועדון והקהל, מתייחסים אלי כמעט כמו אל שחקן בית. אני מתאמן ומשחק עם הטובים ביותר, יש לי את כל התנאים בשביל להמשיך להשתפר". 
 
בינתיים, ב"מארקה" פורסם כי אלבארו מוראטה וכרים בנזמה צפויים לפתוח יחד במשחק גביע האלופות מול פאריס סן ז'רמן. זידאן מרוצה ממה שמראים שני החלוצים שלו באימונים ובמועדון משוכנעים שחלוקת הדקות בין גארת' בייל, כריסטיאנו רונאלדו, הצרפתי והספרדי תיטיב עם הקבוצה במהלך העונה הארוכה שבפתח.
 
וראן, החליט להיאבק על מקומו (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ