תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עונש מאסר לאוהד מכבי ת"א שקילל את ראדי

ראדי במדי מכבי ת\א | צילום: עדי אבישי
בית המשפט המחוזי קיבל את ערעור הפרקליטות על החלטת בית משפט השלום

בית המשפט המחוזי בת"א החליט הבוקר (שני) לקבל את ערעור פרקליטות מחוז ת"א, לעונשם של שני אוהדי מכבי ת"א שקראו קריאות גזעניות כנגד קשר הקבוצה בעבר, מהראן ראדי.

 

בית המשפט המחוזי הפך את החלטת בית משפט השלום, שהטיל מאסר על תנאי וקנס כנגד שני האוהדים, והחליט להחמיר עם אחד מהם, שנשלח למאסר בפועל של חודש בעוד השני, נידון לחודשיים עבודות שירות.

 

רן אבוקרט הודיע על פרישה מכדורגל בגיל 27

 

עו"ד שחר מנדלמן, שייצג את האוהד שנשלח לעבודות שירות הגיב: "פסק הדין מבטא החמרה בענישה בעבירות לפי חוק איסור אלימות בספורט. לשמחתי בית המשפט הסתפק בעניינו של מרשי בעונש קצר שירוצה בעבודות שרות ולא הטיל עליו מאסר".

 

בחודש אוגוסט 2014 נעצרו חמישה אוהדים של מכבי תל אביב על ידי המשטרה, בחשד לקריאות גזעניות ואלימות מילולית נגד ראדי. הם תועדו באירועים שונים, במשחקי אימון ובמשחק גביע הטוטו של הקבוצה, כשהם קוראים קריאות גנאי לעבר השחקן ומאיימים עליו.

 

מעו"ד מיטל מור מפרקליטות מחוז ת"א (פלילי) נמסר: "ביהמ"ש קובע כי התבטאויות הנאשמים הינן התבטאויות גזעניות מכוערות שנאמרו בעיצומו של אירוע ספורט. ביהמ"ש קבע כי עליו לתת מענה לצורך במניעת התבטאויות מסוג זה. מדובר בהחמרה ניכרת בענישה בעבירות אלו ובכך אימץ ביהמ"ש את עמדת הפרקליטות לפיה יש להעביר מסר ברור הקובע כי לא ניתן להסכים להתבטאויות גזעניות בספורט, כמו גם במקומות אחרים".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ