תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

זעזוע במכבי חיפה: רוני לוי עזב

זעזוע במכבי חיפה: רוני לוי עזב
שחר: "החלטנו שנכון להיפרד". קרלסן דוחף למאמן זר, גם לוזון וקלינגר מועמדים

זעזוע במכבי חיפה, רוני לוי מסיים את תפקידו במועדון לאחר שיחה שקיים עם יעקב שחר, "החלטנו שנכון להיפרד ולסיים את ההתקשרות בינינו", מסר הנשיא. עד שימונה מאמן יעביר את האימונים שמואל חנין, האחראי על הנושא המקצועי במחלקת הנוער.

 

הירוקים כבר נערכים למנות מחליף ללוי בזמן הקרוב, כאשר השם הבולט שהוזכר הוא מאמן הנבחרת הצעירה וצ'רלטון לשעבר, גיא לוזון. בנוסף, תור-כריסטיאן קרלסן מנסה לבחון אפשרות להבאת מאמן זר שיגיע לכרמל.

 

 

גורם בכיר במכבי חיפה מסר כי שני המועמדים הישראלים הנוספים לקבל את התפקיד הם ניר קלינגר - לו יש סעיף שחרור ממכבי שעריים לקבוצה מליגת העל - וחיים סילבס, אשר לגביו יש לקבל אישור מבעלי הפועל רעננה אשר אלון.
 

"אני מודה לרוני על התקופה המשותפת ועל הזכייה בגביע ומאחל לחו הצלחה בהמשך דרכו", המשיך שחר. "שיבחר המחליף תינתן ההודעה בהתאם". רוני לוי אמר: "מודה למכבי חיפה על התקופה ומאחל להם הצלחה בהמשך הדרך".

 

 

 

ההדחה מאירופה בשבוע שעבר של מכבי חיפה אצל נומה קאליו הסלובנית הכניסה את המועדון ללחץ, והאיצה את הכוונה לבצע שינויים מקצועיים באופן מידי. במועדון ברור כי הפסד נוסף בגביע הטוטו מול קרית שמונה, יוסיף לחץ ולא יעשה שקט בגזרת אוהדי הקבוצה שממתינים לשינויים בסגל ובשיפור היכולת.

 

במקביל, רשימת הנעדרים התארכה. לצד אלירן עטר שצפוי לחזור לכשירות תוך כשלושה שבועות, נוספו איסמעיל ריאן (ברך) וגילי ורמוט (קרסול) שינוחו בשבועיים הקרובים ויחמיצו אף הם את המפגש.

 

גם המצב מבחינת מצבת הזרים מצריכה פעולה נכונה וחשיבה כספית לא פשוטה. לקבוצה 6 שחקנים זרים רשומים : ולדימיר סטויקוביץ', מרק ואליינטה, לודוביק אוברניאק, גארי קגלמאכר, גליינור פלט וניקיטה רוקאביציה.

 

עטר. צפוי לחזור לכשירות (ערן לוף)

 

לסטויקוביץ' כבר נאמר שהוא לא בתוכניות והוא לא בסגל. לסרבי חוזה לשנתיים נוספות ושכרו לעונה הוא 500 אלף יורו. עד הבוקר לא נמצאה לשוער קבוצה חלופית וחיפה עומדת בתנאי שכרו. נראה כי נשיא המועדון יעקב שחר ייאלץ להגיע לפצות את הסרבי ולשחררו מבלי שיקבל פיצוי. שחקן נוסף שאמור לעזוב אם יגיעו שני זרים הוא לודוביק אוברניאק שגם לו חוזה כבד של 400 אלף יורו ואין עליו הצעות.

 

בתוך כך, אוראל דגני נמצא בדרך להפועל תל אביב, אך מספר דברים תוקעים את המעבר. השחקן דורש חוב כספי שמגיע לו לטענתו מחיפה, ובמקביל הפועל תל אביב אמורה לשלם 300 אלף שקלים שבשלב זה היא דוחה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ