תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
כללי

מגיע לו: החברים של עומר אצילי מברכים אותו ליום ההולדת

מגיע לו: החברים של עומר אצילי מברכים אותו ליום ההולדת
ילד הפלא של הכדורגל הישראלי חוגג 23. כחילה, שכטר, עגייב וגם אסי ישראלוף שפנה לאצילי ("מקווה שתישאר") בירכו

עומר אצילי הוא ללא ספק ילד  הפלא של הכדורגל הישראלי. אצילי, חוגג היום 23 ואספנו את מיטב חבריו והאנשים שאוהבים אותו, לכבוד המאורע. 

 
 
מור שקד, ששיחק עם אצילי בראשל"צ וגם בביתר איחל: "אח שלי הקטן בלב, אני אוהב אותך וכל שנה לא יוצא לנו לחגוג יום הולדת ביחד".
 
"אתה איפשהו שם בבוסניה ואני מאחל לך הרבה הצלחה ושתמשיך להבקיע באירופה. רציתי לאחל לך המון אושר בריאות ונחת. יש לך משפחה נפלאה ואני מאוד אוהב אתכם. מאחל לך בשנה הבאה לתת את הגול בספרד".
 
שקד ואצילי. חברים עוד מימי ראשל"צ (צילום:אינסטגרם)
 
אסי ישראלוף, מחברי "מה קשור" ואוהד בית"ר שרוף: "עומר אח שלי היקר, מזל טוב. החזרת את החשק והכדורגל היפה לביתר ירושלים. אני יודע שאתה בעצמך יודע שתגיע רחוק. אני מאחל לך את כל הטוב שבעולם ושתלך בעקבות הלב ותגיע רחוק".
 
"יש לך כדורגל מדהים. הלוואי שתישאר בבית"ר עונה נוספת, אבל גם אם לא אני אוהב אותך ושולח לך הרבה נשיקות. אוהב אותך עומריקו". 
 
גם דן איינבינדר, חברו לקבוצה בבית"ר ירושלים פירגן: "עומר היקר. אני רוצה לאחל לך הרבה מזל לרגל יום ההולדת. אושר בריאות והצלחה ושתמשיך לעשות את מה שאתה עושה הכי טוב-לכבוש, לבשל ולשמח אותנו ועוד הרבה מאוד אנשים". 
 
אצילי ואיינבינדר. (צילום: אינסטגרם)
 
איתי שכטר: "לעומר הנסיך. המון המון מזל טוב, אושר בריאות. שתצליח בלימודים (סתם צוחק). תמשיך להצליח, אוהבים אותך ומאחלים לך לעשות קריירה טובה ויפה עם המון תארים ושערים. מאחל לך את כל הטוב שבעולם". 
 
שכטר ואצילי. מאחל לו את כל הטוב שבעולם (צילום: אינסטגרם)
 
 
 
טל כחילה: "אצילסקו הגדול. מזל טוב ליום הולדתך. תישאר חבר טוב ומפרגן ובנוסף שחקן ענק. אוהב אותך". 
 
חנן ממן אחד מחבריו הטובים של עומר, התרגש והוסיף עוד יצור חמוד לברכה: "אח שלי היקר, יום הולדת 23. מאחל לך את כל הטוב שבעולם-אושר, בריאות, אהבה ושגשוג. תמשיך להצליח ולהיות טוב כמו שאתה".
 
"אל תסתכל אחורה, אתה כוכב כדורגל ואני מאוד גאה על התקופה ששיחקתי איתך. אני מתגעגע אלייך ואפילו יש לי פה מזכרת ממך. גם דמבו הכלב פה מתגעגע אלייך. תעשה חיים ותמשיך להצליח, נשיקות". 
 
אצילי וממן בחופשה משותפת בדרום אמריקה. (צילום:אינסטגרם)
 
אמיר עגייב השקיע ואיחל מקפריסין: "לאח שלי היקר המון מזל טוב עד 120, בריאות אושר ונחת להורים המקסימים שלך. מאחל לך את כל הטוב שבעולם ואת כל הטוב שאפשר לאחל לבן אדם כמוך". 
 
אצילי ועגייב. חברות מעבר לחוף. (צילום: אינסטגרם)
 
רונן קצב, אחד האנשים הכי חשובים בקריירה של עומר שמשמש כסוכנו בירך: ״מאחל לעומר את כל הטוב שבעולם בריאות ואושר מעל לכל".
 
"עומר עבר תהליך מדהים בחודשים האחרונים והפך קושי שכולם יודעים על מה אני מדבר, לחוזק מנטלי מאד גדול ואני גאה בו ומחכה בקוצר רוח להמשיך לראות את ההתפתחות המדהימה שלו כשחקן בכיר בכדורגל הישראלי".
 
"אני מלווה את עומר כבר הרבה שנים ואוהב אותו מאד. לקראת העונה אני מאחל לו שיצליח בכל משחק ובכל אימון, בכל מקום שהוא יהיה״.
 
קצב ואצילי. יעביר אותו לאירופה? (צילום:אינסטגרם)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ