תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רב"ש: "מתרגשים ומלאי אמביציה". בכורה לבנש

מתרגש. בן שמעון | צילום: אודי ציטיאט
בית"ר ירושלים מוכנה למפגש הראשון עם ילגבה. לידור כהן מועמד לפתוח
על אף העובדה שהיא נחשבת לאחת מהגדולות של הכדורגל הישראלי, בית"ר ירושלים מעולם לא הגיעה להישג משמעותי במפעלים האירופיים. העונה, עם זאת, יש לה אפשרות לשנות את המצב. החבורה של רן בן שמעון תתארח בחמישי (20:00) בלטביה אצל ילגבה האלמונית ותנסה להשיג מקדמה בסיבוב השלישי במוקדמות הליגה האירופית.
 
בעקבות הרצון להשיג שער חוץ וגם לאור יכולתו הטובה באימונים, לידור כהן עשוי לפתוח במקום דוד קלטינס הפצוע ובכך יעלה בן שמעון במערך התקפי. מעבר לכך, את חוליית הקישור ירכיבו קלאודמיר פריירה, דן איינבינדר ועידן ורד, זאת בשל היעדרותו של קובי מויאל המורחק. בהגנה טל בנש יערוך הופעת בכורה לאחר שבמשחקים הקודמים זכו שניר משען וקלטינס לאייש את עמדת המגן הימני.
 
 
מלבד אפשרות שילובו של לידור כהן בהרכב, בחלק הקדמי של בית"ר ירושלים יוצבו איתי שכטר ועומר אצילי, הכוכב הבלתי מעורער בקמפיין המוקדמות עד כה עם שלושה שערים (אחד מול טוזלה, שניים מול אומוניה ניקוסיה). ארסניו ואלפורט, שפתח במשחק הגומלין בקפריסין בשבוע שעבר, יחכה הפעם להזדמנות שלו מהספסל.  
 

ייצאו מלטביה עם מקדמה טובה? (אודי ציטיאט)
 
"זאת הפעם הראשונה של בית"ר במעמד הזה, אז אנחנו מתרגשים ומלאי אמביציה", אמר בן שמעון במסיבת העיתונאים והוסיף: "קבוצה טובה וקשוחה תעמוד מולנו. עם זאת, אני מלא בטחון בשחקנים שלי. אנחנו מכבדים את היריבה, שלא ישתמע אחרת". דן מורי סיפר בקצרה: "מדובר במשחק חשוב עבורנו, נגיע הכי מוכנים שאפשר ונעשה הכל כדי להשיג תוצאה טובה ולהעביר את ההכרעה לגומלין בארץ".
 
ההרכב המשוער: בוריס קליימן; טל בנש, דן מורי, חסוס רואדה, אורי מגבו; דן איינבינדר, קלאודימיר פריירה, עידן ורד; עומר אצילי, לידור כהן, איתי שכטר.
 

ימשיך ללהוט? אצילי (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ