תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מבחן בגרות: יחזקאל פותח עונה בהפועל ת"א

שגיב יחזקאל. גוטמן בונה עליו |
הוא מגיע עם כשרון וחריצות. הפרויקט של גוטמן ימצה את הפוטנציאל?
שגיב יחזקאל מתכונן לעונה נוספת בהפועל תל אביב. הכשרון הצעיר הגיע לשלב ההוכחות וצריך להתחיל לפרוע שטרות. תחת המאמן הלאומי לשעבר מאמינים בקבוצה שזה יקרה. "גוטמן לקח אותו כפרויקט", מגלה גורם בכיר במועדון ממתחם חודרוב.
 
״שגיב צריך לסדר טיפה את הראש", מסביר אותו גורם בכיר. "לפעמים הוא לא משקיע עד הסוף, מקצר פינות, אבל מאז שגוטמן הגיע הוא נהיה אדם אחר. הוא עושה השתדלות. והוא גם אומר לשחקנים שזה ההזדמנות שלו, עכשיו כשיש לו מאמן ברמה גבוהה מאוד, שזה מה שהיה חסר לו, הוא משקיע הרבה יותר והתחיל לקצור פירות".
 
 
שי אבוטבול, שליווה את יחזקאל כשזה עלה מהנוער, מספר: "הוא בחור שעובד קשה ואם הוא ימשיך ככה ויתאמן טוב, הוא יהיה שחקן. התכונה העיקרית שלו היא שהוא חרוץ. ברור שיש לו כדורגל, יש לו פוטנציאל אדיר ונקווה בשבילו שהוא יתממש. יש לו מהירות, הוא נכנס לעומק ויש לו נגיחה טובה. הוא צריך לדעת לשחרר את הכדור בזמן, אבל בזה אני סומך על גוטמן שיעבוד איתו".
 
 
גוטמן. לקח את יחזקאל כפרוייקט אישי (עדי אבישי)
 
חלוץ העבר פיני בלילי לקח את יחזקאל כפרויקט: "תמיד כשאני נפגש איתו אני אומר לו להיכנס הרבה לרחבה, כי רק משם הוא גם יבקיע. שלא יברח לצדדים, שיסתכל איפה ערן זהבי נמצא, כי שם חלוץ צריך להיות. יחזקאל שחקן טוב, יש לו הרבה נתונים חיוביים". 
 
"הוא שחקן מוכשר מאוד עם נתונים פיזיים של שחקן אירופי", מתאר סוכנו אבי נמני. "פוטנציאל ענק, הוא חרוץ ועובד קשה, יכולת אישית טובה, הוא כשרוני מאוד, מהיר, מכדרר טוב, מתמצא ברחבה ועם יכולת סיום טובה - בדיוק השחקן שמחפשים היום, שיוכל לסיים התקפה מתפרצת בשער".
 
גם הקהל האדום מצפה ממנו להרבה (עדי אבישי)
 
אבל האם זו שנת הפריצה שלו? "אני מאמין שכן", טוען אבוטבול. "הוא בטוח יקבל מגוטמן את הצ׳אנסים שלו ואני מקווה בשבילו שהוא יוכיח את עצמו. הקהל איתו בגדול כי הוא שחקן בית וגם בגלל שהוא עובד קשה במגרש ורואים את זה".
 
"הוא יכול לפרוץ", מוסיף בלילי. "הוא מהיר, גבוה, חזק, יש לו כדרור. יש לו את כל מה שצריך, אבל אנחנו נבחנים בתוצאות והוא צריך לתת גולים. הוא סומן כבר לפני שלוש שנים ותמיד כשהוא או-טו-טו פורע את השטרות, הוא נפצע. ובכל פעם שהוא נותן שלושה משחקים טובים, הוא פתאום נעלם. אולי כדאי שיעבוד עם פסיכולוג, לי בגיל 18 היה פסיכולוג צמוד שעזר לי לפרוץ. אולי מישהו שיעבוד איתו על העבודה מול השער".
 
"הוא יקבל את ההזדמנות וייקח אותה, זה הזמן שלו לפרוץ קדימה", מספק נמני רוח גבית. "אם הוא ימשיך לעבוד קשה באימונים, הוא יקבל מגוטמן את ההזדמנות וייקח אותה. אין לי ספק".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ