תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ביקורת על איתי שכטר, ואלפורט עשוי לעזוב

שוב לא מצא את הרשת. שכטר | צילום: אודי ציטיאט
בן שמעון איבד אמון בהולנדי, טביב דווקא מאמין בו. מחמאות לבנש וכהן
רגשות מעורבים בבית"ר ירושלים אחרי ה-1:1 בלטביה מול ילגבה. מצד אחד, הירושלמים השיגו מקדמה לקראת הגומלין בשבוע הבא בטדי. מצד שני, החבורה של רן בן שמעון הייתה יכולה גם לנצח ולהתחיל להתכונן לשלב הפלייאוף במוקדמות הליגה האירופית.
 
"היינו עדיפים עליהם בכמה רמות", אמר אחד משחקני בית"ר באכזבה והוסיף: "אנחנו מוכרחים לעבור אותם בגומלין בטדי. אוי ואבוי לנו אם נודח מול הקבוצה הזאת".
 
 
איתי שכטר ממשיך לספוג לא מעט חיצי ביקורת. השחקן בעל השכר הגבוה במועדון סיים משחק נוסף בלי שער או בישול. "אנחנו אוהבים אותו, הוא משקיע, אבל חלוץ צריך לספק מספרים. בלי מספרים יהיה קשה להמשיך לתת לו קרדיט", אמר גורם במועדון. 
 

גם אבוחצירה עדיין לא חד (אודי ציטיאט)
 
יחד עם זאת, שמעון אבוחצירה שנכנס כמחליף גם כן לא נראה חד ולבן שמעון אין אופציה איכותית על הספסל כתחליף לשכטר. מנגד, עידן ורד ועומר אצילי - כובש השער והמבשל - זכו להרבה מחמאות. בן שמעון היה מרוצה מאוד גם מהיכולת והתשוקה של לידור כהן, שצפוי לפתוח גם בשבוע הבא.
 
שניים שעוד קיבלו פידבק חיובי על הופעתם היו טל בנש ומרסל הייסטר, שערכו בכורה במדים הצהובים-שחורים. לא מן הנמנע ששני שחקני הרכש יפתחו בהרכב של בן שמעון בגומלין.
 

ממשיך לקבל מחמאות. אצילי (אודי ציטיאט)
 
מי שלא צפוי לקחת חלק במשחק הבא, ואולי גם לעזוב את המועדון, זהו ארסניו ואלפורט. החלוץ ההולנדי לא נכלל בסגל בגלל פציעה, אך בלי קשר לכך ועל פי גורמים במועדון, בן שמעון איבד את סבלנותו כלפי השחקן והוא עשוי לצאת בהשאלה.
 
נושא ואלפורט עלול ליצור מתיחות בין אלי טביב לבן שמעון, שכן הבעלים אמר למקורביו של השחקן כי הוא מצפה ממנו להיות שחקן מפתח העונה, ואף סימן אותו כאופציה הבכירה להשבחה ומכירה עתידית.
 

בדרך לדין ודברים מול טביב? בן שמעון (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ