תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שחר לשחקנים: תאמינו בעצמכם, כמו שאני מאמין

שחר | צילום: ערן לוף
נשיא מכבי חיפה ביקר באימון, רועי קהת נחת בישראל וצפוי להיפגש עם הירוקים
לראשונה מאז פיטוריו של רוני לוי, בעלי מכבי חיפה השמיע את קולו בפני השחקנים. יעקב שחר הגיע לאימון בכפר גלים וביקש: "תאמינו בעצמכם, כמו שאני מאמין בכם. המועדון תומך בכם".
 
מאמן עדיין אין במקומו של לוי, אבל בחיפה ממשיכים לעבוד על נושא הרכש. אחד היעדים המרכזיים של הירוקים בקיץ הנוכחי, קשר אוסטריה וינה רועי קהת, הגיע לפנות בוקר לישראל לרגל חתונת אחיו וצפוי "על הדרך" להיפגש עם מנכ"ל מכבי חיפה אסף בן דב.
 
הירוקים מציעים לקהת חוזה לארבע שנים עם שכר של 400 אלף דולר לעונה. כמו כן, מכבי חיפה מוכנה לשלם לקבוצה האוסטרית פיצוי בסך 700 אלף יורו על התרת חוזהו של קשר נבחרת ישראל.
 
 
בתוך כך, במועדון שוקלים לפנות פעם נוספת למכבי תל אביב בנוגע לשלומי אזולאי ועומרי בן הרוש. כזכור, הקשר כבר סיכם לשלוש שנים בכרמל, אבל הצהובים הטילו וטו על מעברו ליריבה המושבעת.
 

בחיפה לא ויתרו עליו. אזולאי (דני מרון)
 
לגבי בן הרוש, המגן השמאלי איבד ממעמדו במכבי תחת שוטה ארבלדזה, מה שאולי יעזור לחיפה להביא לשחרורו מקרית שלום. אם בן הרוש יגיע לכרמל, הירוקים יתרכזו רק בהחתמת קשר זר, זאת גם לנוכח הקושי לשחרר את ולדימיר סטויקוביץ' ולודוביק אוברניאק.
 
בעניין אחר, אלירן עטר צפוי להיעדר מהמגרשים עוד למעלה מחודש וחצי. החלוץ שסובל מפציעה בקרסול ממשיך לעבור טיפולים. הוא כמובן יחמיץ את משחק גביע הטוטו בשבת מול קרית שמונה, כמו גם גילי ורמוט ואיסמעיל ריאן. גליינור פלט ישוב לסגל.
 

יש עוד זמן עד שישוב. עטר (ערן לוף)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ