בדרך הביתה? הפועל ת"א ממשיכה במו"מ על דמארי

דמארי. יגיע עד פתיחת העונה? |
לייפציג לא מוכנה להשתתף בשכרו, סימיץ' עשוי לפתוח מול בני יהודה
אי הודאות הכלכלית בהפועל תל אביב ממשיך, והאדומים הוזמנו פעם נוספת להגיע לרשות לבקרה התקציבית על מנת להעביר את התקציב לעונת 2016/17. 
 
ניסיונות קודמים להעמדת התקציב לא עבדו, ובימים הקרובים יגיעו מנהלי האדומים עם סיכום מסודר של תקציב העונה שעברה וסגירת כול החובות. בתוך כעשרה ימים אמורה הקבוצה לשלם את חובות שכר העובדים והשחקנים וכבר בסוף השבוע שולמו להם רוב החובות.
 
 
המו"מ מול קבוצת רד בול לייפציג בנושא השאלתו של עומר דמארי נמשך. הנושא שעדיין במחלוקת הוא סירובם של הגרמנים להשתתף ב–300 אלף יורו משכרו של החלוץ שיושאל ללא תמורה.
 
דמארי פגש את שחקני הקבוצה בדרכם חזרה מפולין לישראל ובשיחה עם המאמן אלי גוטמן הבטיח כי יחזור רק להפועל ת"א. גורם בקבוצה טען שעד מחזור פתיחת העונה החלוץ כבר יהיה במתחם האימונים. 
 
הערב תפתח הפועל ת"א את העונה עם משחק בגביע הטוטו נגד בני יהודה באצטדיון המושבה, בו ינסה גוטמן להציג את המערך החדש שלו כפי שתורגל במחנה האימונים בפולין. 
 

קיבל הבטחה מדמארי. גוטמן (עדי אבישי)
 
למרות זאת, הוא לא יהיה מושלם בשל אי המעבר בבקרה התקציבית מה שיוביל להושבתם של אביחי ידין וחן עזרא ביציע, בנוסף לפציעות של שגיב יחזקאל ושני הרומנים ליביו אנטל וקלאודיו בומבה.
 
מי שעשויים לפתוח הם שני שחקני הרכש הזרים מרקו סימיץ' שהצטיין במחנה האימונים וניקולאס גורבסוב. עומרי אלטמן אמור לשחק הערב במרכז ההתקפה וישתף פעולה עם ארון שוינפלד ובן רייכרט שיתפוס מקום באגף ימין.
 
הרכב משוער
אריאל הרוש, עופר ורטה, אדי גוטליב, מרקו סימיץ', שמואל שימן, ניר לקס, ניקולאס גורבסוב, נימניה ניקוליץ', בן רייכרט, עומרי אלטמן, ארון שוינפלד.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ