תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בכר: השנה רוצים להיות קבוצה שיודעת גם לדרוס

בכר. \השחקנים הראו לי שאני יכול לסמוך עליהם\ |
מאמן באר שבע אחרי ה-0:5 על אשקלון: "שמעתי גם עידוד לבוזגלו"

"אני מאוד מרוצה מהגישה של השחקנים למשחק", אמר ברק בכר, מאמן הפועל באר שבע, אחרי ה-0:5 על הפועל אשקלון, "הרבה שחקנים גילו יכולת טובה, נראו לי שאני יכול לסמוך עליהם ועשו לי הרבה כאבי ראש לקראת המשחק מול אולימפיאקוס ביום רביעי (במוקדמות ליגת האלופות)".

 

בכר הוסיף: "רצינו לנצח בתוצאה גבוה. בעונה שעברה לא דרסנו בליגה, השנה אנחנו רוצים לדרוס.

 

 

על אולימפיאקוס:  "עשינו תוצאה טובה ביוון ועדיין אנחנו לא פייבורטים מולם. עם זאת נעשה הכל כדי לעבור. יש לנו זמן לחשוב ולהתכונן, אני בעצמי  עדיין לא יודע מה יהיה ההרכב, אבל אמצא את הציוות הנכון".

 

על מאור בוזגלו : "אני שמעתי גם קריאות עידוד ולא רק בוז. בכל מקרה מאור שחקן של הפועל באר שבע ואין שום דבר חדש בנושא הזה. ובנוגע לאופיר דווידזאדה: "הוא לא החרים שום אימון. הוא לא הרגיש טוב והראה אישור מרופא".

 

נעים. "המחליפים של באר שבע שווים קבוצה בפלייאוף עליון" (עדי אבישי)

 

החלוץ בן שהר, שכבש את אחד השערים במשחק בפנדל: "אני חושב שעשינו את שלנו. באנו, עבדנו וכבשנו חמישה שערים. נקווה רק ששמרנו קצת למשחק מול אולימפיאקוס. זה משחק של להיות או לחדול. אנחנו מאוד רוצים את זה. הם פייבוריטים אבל בטרנר, עם הקהל שלנו והטירוף שלו, אנחנו יכולים לעבור".

 

מול היוונים בפיראוס, שהר פתח כמחליף: "ברור שאני רוצה לפתוח בהרכב,  במיוחד במשחק כזה. הייתי במעמדים כאלה ואני רוצה להיות שם שוב. אבל יש מאמן והוא יחליט".

 

נעים: למה לא החתמנו את איינוגבה? תשאלו את בני יהודה

"אני יודע להפסיד, אבל הפעם זה לא הוגן", אמר מאמן אשקלון יובל נעים, "יש לנו שישה או שבעה שחקנים חתומים ולא אפשרו להם לשחק. מה היה קורה אם הם היו משחקים. הרי מותר לשתף נבחנים בטח זרים בגביע הטוטו. היה קורה משהו אם הם היו משחקים?".

 

נעים הוסיף: "בגלל הסיטואציה לא התרגזתי בכלל מהתוצאה כי שיחקו אצלי חמישה שחקנים מקבוצת הנוער שאפילו את השמות שלהם אני לא מכיר. זה לא כוחות,  בטח מול באר שבע, שהמחליפים שלה שווים קבוצה בפלייאוף עליון".

 

שהר. "מת לפתוח מול אולימפיאוקס, אבל המאמן יקבע" (עדי אבישי)

 

עם זאת שלח מאמן אשקלון רמז עבה לעבר שחקניו: "כל מי שהשתתף במשחק הוכיח שאין לו מקום בליגת העל. מדובר בשחקנים שחלקם אמורים להיות פה ושם מחליפים. הם יצטרכו להשתפר והרבה  בשביל להגיע לרמה של ליגת העל".

 

"למה דלה איינוגבה לא חתם למרות שהודענו על כך רשמית? האש צריכה להיות לעבר בני יהודה שהודיעו לאיינגובה שהוא לא ממשיך ואז התפוצץ להם המו"מ מול אופיר מרציאנו והם חזרו בהם".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ