תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

זלאטן: יהיה מעניין עם פוגבה, משהו גדול נבנה כאן

זלאטן: יהיה מעניין עם פוגבה, משהו גדול נבנה כאן
אחרי המספרת בבכורה ביונייטד השבדי מפנטז: "הפרויקט נראה מסקרן"
זלאטן איברהימוביץ' לא היה צריך הרבה זמן כדי להדליק את מנצ'סטר. כבר בדקה השלישית של הופעת הבכורה שלו במדי יונייטד - במשחק הכנה נגד גלאטסראיי - החלוץ השבדי הענק כבש במספרת וסיפק לאוהדים טעם של עוד. השדים האדומים, אגב, הביסו 2:5 את הטורקים כאשר גם וויין רוני מרשים עם צמד.
 
מי שעשוי מעט לגנוב לזלאטן את אור הזרקורים בהמשך הדרך זהו פול פוגבה, עליו מוכנה יונייטד לשלם למעלה מ-100 מיליון יורו. ואולם, לא נראה שזה מטריד מדי את הסופרסטאר. "אם פוגבה יצטרף, זה רק יהפוך את יונייטד לעוד יותר מעניינת. משהו נהדר נבנה כאן", טען איברה לאחר הבכורה בקבוצתו החדשה.
 
 
בכל מקרה, פוגבה עדיין לא נחת במנצ'סטר ובינתיים ההצגה היא של איש אחד. לא, לא ז'וזה מוריניו - אלא כמובן זלאטן. גם "המיוחד" התרשם מההופעה של הכוכב השבדי ואמר: "איברה הראה ניצוצות מהדברים שהוא מסוגל לספק לנו לאורך העונה".
 

מרוצה ממה שראה. מוריניו 
 
על המשחק עצמו אמר המנג'ר הפורטוגלי: "אהבתי את האינטנסיביות ואהבתי את הטעויות שעשינו כי נוכל לעבוד ולתקן". במהלך המפגש שותפו מספר שחקנים אשר לטענת התקשורת לא נמצאים בתכניות של מוריניו, ביניהם ממפיס דפאי ומרכוס רוחו. "המיוחד" הגיב גם לכך: "אם הם לא היו בתכניות שלי, לא הייתי נותן להם לשחק אפילו דקה".
 
למנצ'סטר יונייטד משחק הכנה נוסף לפני פתיחת העונה, ביום רביעי נגד אברטון. ארבעה ימים אחר כך תערוך הקבוצה של מוריניו את ההופעה הרשמית הראשונה שלה העונה - משחק מגן הקהילה מול האלופה לסטר. את הפרמייר-ליג תפתח יונייטד ב-14 באוגוסט במשחק חוץ מול בורנמות'.
 

הרשים עם צמד. רוני
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ