תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברקת: בוזגלו תרם לנו רבות, מקווה שגם בעתיד

זוכה לתמיכה מהבעלים. בוזגלו |
בעלי ב"ש במסר: "הצטערתי לראות את המחאה של חלק מהאוהדים כלפיו"
בעקבות המחאה של חלק מאוהדי הפועל באר שבע נגד מאור בוזגלו, אלונה ברקת פנתה לחשבון הפייסבוק שלה והביעה תמיכה בקשר, זאת חרף העובדה שאביו יצא נגד המועדון בשבוע שעבר ("מאור יעזוב אחרי המשחקים נגד אולימפיאקוס").
 
"הצטערתי לראות את המחאה של חלק מהאוהדים כלפי מאור בוזגלו", כתבה הבעלים והוסיפה: "במשפחה יכולים להיות חילוקי דעות, אבל האהבה גוברת. מאור תרם רבות למועדון ואני מקווה שיתרום רבות גם בעתיד. נשמור על הביחד שלנו תמיד ובכל מצב".
 
 

בוזגלו עצמו נראה מתוסכל ולמרות שכבש ובישל החמיץ פנדל וגרר שלל תגובות וקללות מהקהל. המאמן ברק בכר בחר להעניק את סרט הקפטן במשחק לבלם שיר צדק ולא לבוזגלו, למרות העובדה שמאור מליקסון ואליניב ברדה לא שיחקו והוא היה אמור לענוד את הסרט. רמז לבאות? בכר התייחס לכך בתום המשחק ואמר: "זו החלטה שלי".

 

הקשר צפוי להיפגש עם המנכ"ל אסי רחמים והבעלים אלונה ברקת על מנת לשמוע מהם מה התכנון שלהם לגביו. בבירת הנגב העידו: "או שיביא הצעה מכובדת או שייאלץ להישאר כאן עד סוף העונה ולסיים חוזה". אביו של השחקן שהבהיר כי מבחינתו ביום חמישי השחקן יעזוב את באר שבע מודע לנושא דמי העברה אותם ידרשו בבירת הנגב ועובד על כך מאחורי הקלעים בימים אלה על מנת לגבש מתווה אפשרי.

 

שחקן אחר אשר עתידו לוט בערפל זהו אופיר דוידזאדה, שעשוי לעזוב בקרוב לגנט הבלגית לאחר שזו הגישה הצעה רשמית לאלופה. ביום שישי דאג סוכנו של המגן לפרסם הודעה בנושא בה טען כי השחקן רוצה להתקדם. בבירת הנגב יחלו בניסיונות לאתר מגן שמאלי זר כשבן תורג'מן ימשיך להיות גם הוא חלק מהסגל, אך ברק בכר יודע שהוא לא יספיק כדי להיאבק על האליפות. 

 

גם דוידזאדה צפוי להיפגש עם אלונה ברקת ולדון בעתידו. "יצטרכו להחליט אם להיענות לשחרור או לשדרג את חוזהו", העידו בבירת הנגב. בינתיים במועדון הקפיאו את המגעים עם ז'אורז'יניו מבני סכנין שעשוי היה להצטרף מאחר וההערכות הן שלמרות המקום שהתפנה במצבת הזרים לאחר עזיבתו של וויליאם סוארס, ייאלצו במועדון להנחית מגן זר.

 


גם הקהל כבר לא רוצה בו (עדי אבישי)

 

בעניין אחר, הקשר הצעיר, דן ביטון הרשים מאוד ואף כבש שער. ביטון יתקשה לקבל דקות אך לא מוכן לרדת למועדון בלאומית ומחפש קבוצה בליגת העל שתסכים לקלוט אותו בהשאלה. הצעה לרכישה על ידי עירוני קריית שמונה לא התקבלה.

 

יחד איתו עמית ביטון הצעיר גם נראה טוב ונראה שהעונה יקבל דקות משמעותיות יותר מהעונה החולפת. הברזילאי לוסיו מרינאו רשם אף הוא שער בכורה במועדון אך רחוק מכושר משחק מלא.

 


דוידזאדה, גם הוא בדרך החוצה? (אודי ציטיאט)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ