תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בן חיים סרב לשמש כקפטן מכבי תל אביב

מה הוא באמת מרגיש? בן חיים | צילום: ערן לוף
יצחקי שזכה לענוד את הסרט: "חדר ההלבשה מצוין", הבלם ויתר עליו גם אחרי החילופים
סאגה חדשה במכבי תל אביב? גל אלברמן זכה למנוחה במשחק גביע הטוטו מול מכבי פ"ת, דבר שאילץ את שוטה ארבלדזה לבחור קפטן אחר. את הכבוד קיבל ברק יצחקי, זאת חרף העובדה שטל בן חיים הבלם, שחקן בית וקפטן לשעבר במועדון, פתח גם כן בהרכב.
 
לא פחות מפתיע היה הרגע בו יצחקי הוחלף ובחר להעביר את הסרט ליוסי בניון, מתעלם לכאורה מהבלם. מאוחר יותר גם בניון עצמו הוחלף והתכוון להעביר את סרט הקפטן לבן חיים, אבל האחרון ויתר על האפשרות ומי ששיחק עד השריקה האחרונה כקפטן היה דור פרץ.
 
 
במכבי ת"א סרבו לעסוק בנושא וגם בן חיים הבהיר כי לפרץ מגיע הכבוד להיות עם הסרט. גורם במועדון סיפר: "בן חיים היה צריך להיות הקפטן הראשון ולא מספר שלוש מקרי. מי שטעה שלא במכוון היה יצחקי שמספיק מנוסה לדעת מי הוא המחליף של אלברמן. עם זאת, בן חיים מספיק מנוסה להבין כי הייתה כאן אי הבנה וכך זה אמור להסתיים".
 

"חדר ההלבשה מצוין". יצחקי וסרט הקפטן (עדי אבישי)
 
עם או בלי קשר לאירוע הזה, יצחקי עצמו דחה את הטענות לפיהן האגו הרב יכול לפגוע במכבי. "יש לנו אחלה חדר הלבשה", הצהיר החלוץ, "למרות התחרות, אנחנו מפרגנים אחד לשני והאווירה טובה. ברור שיש תחרות, אבל חדר ההלבשה מצוין".
 
על מעמדו שלו בקבוצה אמר יצחקי: "ברור שכאשר אקבל יותר דקות, כך אוכל להפגין את היכולת שלי ולהיות יותר טוב. יחד עם זאת, כדי שאקבל יותר דקות, אני צריך להשקיע יותר באימונים וזה בדיוק מה שאני עושה".
 
העובדה שבאר שבע הביסה עם הרכב מחליפים את אשקלון 0:5 בעוד מכבי ת"א בקושי גירדה 0:1 על מכבי פ"ת לא מדאיגה את יצחקי. "איך אומרים שאנחנו לא כובשים? 11 שערים בשישה שערים זאת לא תפוקה יפה? בעיניי דווקא כן", ירה החלוץ, "באר שבע? כבודם במקומם מונח אבל אנחנו מסתכלים אך ורק על עצמנו".
 
ללא שום קשר ליכולת הדלה מול המלאבסים במכבי ת"א מחפשים חיזוק לסגל וההערכה היא כי ג'ורדי קרויף קרוב להחתמתם של שני שחקנים זרים. "בקרוב מאוד ובטח לפני תחילת העונה יגיעו שחקנים חדשים לקרית שלום", הדגיש גורם במועדון.
 

החיזוק בדרך? קרויף (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ