תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קלטינס תורגל בקישור, ורד יחליף את לידור כהן

בית\ר חוגגת בלטביה. יעשו היסטוריה? | צילום: אודי ציטיאט
בבית"ר מאמינים כי לא יתקשו לעבור את ילגבה. סאבו קיבל הצעה מבוכום

בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות לקראת המשחק החשוב ביום חמישי נגד ילגבה (20:00, ישיר בספורט1 וב-HD), כאשר ניצחון במשחק ישלח את הצהובים-שחורים לשלב הפלייאוף של הליגה האירופית לראשונה בתולדות המועדון.

 

רן בן שמעון לא מקל ראש ביריבה הלטבית ושוקל לעלות במערך הגנתי, כאשר באימון הבוקר תורגל באימון דוד קלטינס בקישור לצידם של קלאודמיר ואיינבינדר. המשמעות היא שעידן ורד יוסט לכנף על חשבונו של לידור כהן, אולם המאמן עדיין מתלבט בין מערך זה לבין ההרכב שפתח ב-1:1 במשחק הראשון.

 


בבירה רגועים לקראת המשחק ויודעים שכל התנאים לטובתם, בייחוד מזג האוויר הישראלי. "כשהם ינחתו בארץ הם יבינו לאיזה בור הם נכנסו. אין ספק שאנחנו צריכים לעבור אותם", אמרו במועדון.

 

ורד חוגג בלטביה. יחליף את לידור כהן בכנף? (אודי ציטיאט)

 

בגזרת הקהל לקראת המשחק, עד כה הביקוש לכרטיסים נמוך ונראה שכמו במשחקים הקודמים במסגרת האירופית גם בחמישי הקרוב יפתחו רק היציעים המזרחי והמערבי. 

 

אלי טביב ממשיך בניסיונות לחזק את הקבוצה והפארסה סביב הסלובקי אריק סאבו נמשכת. לספורט1 נודע כי סאבו מחזיק בהצעה גם מבוכום מליגת המשנה בגרמניה ובבית"ר ביקרו את ההכרזה הפזיזה על החתמתו: "אין ספק שזה מביך. הוצאנו הודעה על שחקן שמסרב להגיע וחתם מבלי שעבר בדיקות רפואיות. צריכים לבדוק מי טעה בכל הסוגיה הזו, כי מדובר בסחבת שפוגעת בקבוצה".

 

"אין ספק שזה מביך". בבירה לא מוותרים על הקשר (Gettyimages)

 

גם בכל הקשור לעומר אצילי בבירה ממתינים להתפתחויות. הבוררות בין הצדדים למעשה הסתיימה לאחר שבית"ר הגישה את הסיכומים לבורר חנוך קינן, ולמרות ניסיונות המועדון למשוך את השלב האחרון כמה שיותר, לא מן הנמנע שלאחר הגשתם ההחלטה תגיע עוד לפני הגומלין בחמישי.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ