תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בקרה? בהפועל ת"א עסוקים בסרט הקפטן

העימות שהצית ניקוליץ' | צילום: עדי אבישי
ביקורת על ניקוליץ' בעקבות התנהגותו מול רעננה. ידין צפוי להחליפו כקפטן
הפועל תל אביב עדיין לא עברה בבקרה התקציבית, מה שמטיל ספק לגבי פתיחת עונת 2016/17 מבחינתה, אבל יש עוד נושאים "חשובים" בהם עסוקים חלק מאנשי המועדון. מי יענוד את סרט הקפטן, למשל. 
 
נמניה ניקוליץ' נבחר במחנה האימונים בפולין לשמש כקפטן, אבל כבר במשחק השני בגביע הטוטו (0:0 עם רעננה) הצית עימות עם שחקני היריבה ו"זכה" לביקורת בתוך המועדון. שחקנים בהפועל ת"א טוענים כי הדחתו של אריאל הרוש מתפקיד הקפטן הייתה "לא הוגנת", בלשון המעטה.
 
 
כנראה שגם בעקבות אותו אירוע מול הפועל רעננה, בהפועל תל אביב מתכוונים להעביר את סרט הקפטן מניקוליץ' לאביחי ידין. אגב, הקשר הוותיק - כמו גם חן עזרא - עדיין לא עבר בבקרה התקציבית ולכן לא שיחק בגביע הטוטו.
 
גורם בהפועל ת"א התייחס לנושא הבוער ואמר: "אלי גוטמן החליט כי ניקוליץ' ישמש כקפטן זמני ולא התייעץ עם השחקנים, להם לא אמורה להיות אמירה בנושא. ניקוליץ' צריך לוותר והסרט מתאים ביותר לאביחי ידין".
 
בעניין אחר, הקשר ההתקפי הצרפתי, יוהאן אודל, ימשיך להיבחן בימים הקרובים. במקביל, גוטמן שוקל להנחית מועמדים נוספים לחיזוק הסגל, והפועל ת"א ממשיכה במאמציה למצוא קבוצות לקלאודיו בומבה וליביו אנטל שלא נמצאים בתכניות.
 
ראשי הפועל תל אביב צפויים להיפגש בימים הקרובים עם יו"ר הבקרה התקציבית עופר אורליצקי על מנת להגיע להסדר שיאפשר למועדון האדום לפתוח את העונה כראוי. האדומים, בין היתר, צריכים להציב ערבויות של 16 מיליון שקלים.
 

לא אהב את מה שראה מניקוליץ' (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ