תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"אוהדי הפועל תל אביב השחיתו את הרכב שלי"

הרכב שלכאורה הושחת |
אוהד בית"ר טוען: שמשות הרכב נופצו והושאר פתק עם חתימה של האולטראס
עוד פעם גילויי אלימות בין אוהדי הכדורגל בישראל? אוהד של בית"ר ירושלים טוען כי רכבו הושחת בנמל תל אביב על ידי אוהדי הפועל ת"א בסמוך לחצות. בחלק האחורי של הרכב שכב צעיף של בית"ר ירושלים, מה שעזר לתקופים לכאורה "לעוט על המציאה".
 
האוהד שהה בהופעה וכשיצא ממנו גילה כי שמשות רכבו נופצו. בנוסף, הוא טוען כי זיהה דף ועליו הכיתוב "U.H" - חתימה המזוהה עם ארגון האולטראס של אוהדי הפועל תל אביב. האוהד מתכוון להגיש תלונה במשטרה במהלך היום.
 
 
בעניין אחר, רק 90 דקות מפרידות בין בית"ר ירושלים לשלב הפלייאוף של הליגה האירופית. אחרי 1:1 בלטביה החבורה של רן בן שמעון תארח את ילגבה (חמישי, 19:50, שידור ישיר בספורט1) ותנסה לעשות היסטוריה עבור המועדון מהבירה.
 

אוהדי הפועל אחראים לזה? (קרדיט לתמונות: עמוד "Forever_Beitar")
 
בן שמעון תירגל במהלך השבוע לסירוגין את דוד קלטינס ולידור כהן בהרכב. שני השחקנים הרשימו ונראה כי ההתלבטות של המאמן תהיה עד סמוך לשריקת הפתיחה. מי שעוד מועמד לפתוח הוא טל כחילה. הבלם הוכיח יכולת טובה באימון והוא עשוי להחליף את דן מורי שמגלה יכולת דלה מאז פתיחת העונה.
 
בבית"ר מצפים בשלב זה לכ-14 אלף צופים באצטדיון טדי. למרות שאלי טביב הוזיל את מחירי הכרטיסים והעמיד אותם על 60 שקלים באופן אחיד, האוהדים לא ממהרים לקופות. "כל תוצאה פרט לניצחון משכנע תיחשב לאכזבה", סיפר אחד מאוהדי הקבוצה.
 
בגזרת ההנהלה, טביב ממשיך לעמול על בניית כוורת ניהולית איכותית ולאחר צירופו של משה דמאיו לתפקיד המנכ"ל, צירף הבעלים את עו"ד רוני מוזסון. מוזסון שעד כה ייצג את בית"ר כעו"ד מונה לחבר הנהלה וזאת לאור שביעות הרצון ממנו בפן המשפטי. 
 

בית"ר תעשה היסטוריה? (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ