תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בן שמעון: "יש הזדמנות לעשות משהו גדול"

בן שמעון. \נצטרך לעבוד מאוד קשה\ |
מאמן בית"ר לקראת ילגבה (19:50 בספורט1): "אנחנו יותר איכותיים"

רק 90 דקות מפרידות בין בית"ר ירושלים לשלב הפלייאוף של הליגה האירופית. אחרי 1:1 בלטביה החבורה של רן בן שמעון תארח את ילגבה (חמישי, 19:50, שידור ישיר בספורט1) ותנסה לעשות היסטוריה עבור המועדון מהבירה.

 

"הסיטואציה גורמת להתרגשות, אנחנו מאמינים שיש לנו הזדמנות לעשות משהו גדול" אמר בן שמעון במסיבת עיתונאים לקראת המשחק. "עם זאת, יהיה מאוד קשה, זאת לא היריבה הכי נוצצת, אבל היא חזקה. יש לי ביטחון גדול מאוד בקבוצה שלי, אנחנו משתפרים ממשחק למשחק ואני מאמין שנעשה את זה, אבל זה לא משחק שנוכל לשים שמיכה מעל הראש ולעבור אותו, נצטרך לעבוד מאוד קשה".

 

 

"אנחנו מתכוננים גם מקצועית, אבל ההכנה החשובה ביותר היא מנטאלית. אני חושב שהשחקנים דרוכים מאוד לקראת האתגר הזה. אנחנו צריכים לעבור את הקבוצה הזאת, אנחנו יותר איכותיים, משחקים בבית ועשינו תוצאה טובה בחוץ. אנחנו צריכים לשחק באחריות מהדקה הראשונה ולשלוט בכל שלב במשחק הזה. זה המסר שהעברתי לשחקנים ואנחנו שואפים לנצח בכל משחק. אצילי? כל השחקנים מוכנים למשחק".

 

שכטר. "הזדמנות של פעם בעשור" (אודי ציטיאט)

 

"היו לנו מספיק הזדמנויות לנצח אחרי השוויון, אבל תוך כדי תנועה אנחנו משתפרים, ניתחנו את הדברים בווידאו, והשחקנים יודעים איפה הם צריכים להשתפר. עשינו התאמות אחרי המשחק הראשון ונתנו דגשים טקטיים, בזה התמקדנו השבוע. מה שאהבתי במשחק הראשון זה שגם כשתקפנו ידענו לשמור על החלק שלנו, זה דבר שמאפיין קבוצות צמרת".

 

איתי שכטר הוסיף: "ילגבה קבוצה מאוד קשה ואנחנו צריכים להגיע מוכנים ומחוברים במטרה לנצח. יש התרגשות גדולה לקראת המשחק הזה כי הקבוצה לא היתה עדיין במעמד הזה, אבל יש לנו שחקנים מספיק וותיקים. אני יודע שהקבוצה צריכה אותי במיטבי ואני מקווה להחזיר על ההחטאות בשבוע שעבר. השנה אין לי תפקיד מוגדר בהתקפה, אני לא רק נשאר באמצע, אני יכול ללכת לצדדים".

 

"אני חושב שניקוסיה היתה קבוצה יותר טובה מאיתנו והזדמנות כזאת יכולה לקרות פעם בעשור, בית"ר לא משחקת כל שנה באירופה. אני מאמין בחברים שלי וחושב שנעשה היסטוריה עם העפלה לפלייאוף".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ