תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בן שמעון: לאצילי עדיף להישאר. עשינו היסטוריה

בן שמעון: לאצילי עדיף להישאר. עשינו היסטוריה
מאמן בית"ר רוצה את הכוכב שלו איתו בפלייאוף. שכטר: "יש פה מועדון חזק"

היסטוריה בבירה. זה אולי לא ההישג הכי גדול של בית"ר ירושלים, אך בכל זאת – לראשונה בתולדותיה הקבוצה עברה שלושה סיבובים באירופה והגיעה לשלב הפלייאוף של הליגה האירופית.

 

הירושלמים עשו זאת אחרי 0:3 על יגלבה הלטבית (1:4 בסיכום), תוך כדי תצוגה משכנעת של המקומיים שאף היו יכולים להגדיל את התוצאה. עם שריקת הסיום, השחקנים התפנו לחגיגות יחד עם הקהל ואפילו הוסיפו לרפרטואר את שאגות העידוד שהציגו לעולם האיסלנדים ביורו האחרון.

 

 

"עשינו היסטוריה", סיכם רן בן שמעון שהודה כי היה מעט לחץ לפני, "עכשיו צריך לדאוג לגיאוגרפיה. היו שחקנים גדולים וקבוצות גדולים בבית"ר ואף אחד לא הגיע למעמדים האלה".

 

היסטוריה בבירה (דני מרון)

 

מאמן בית"ר דאג גם להחמיא לאוהדים החדשים שלו. "יש לפעמים חנופה של אנשים לקהל, אבל מה שהיה פה היום לא רואים כל יום. מבחינת האווירה צריך להתייחס לזה כאירוע ולא אווירה. אמרתי לשחקנים שכשרון לבד לא מנצח והם הביאו הרבה לב. צריך לדעת לשלב בין חשיבה ומוטיבציה והיום עשינו את שניהם וזה הסיפוק הגדול שלי", הוסיף בן שמעון שאף ציין כי בית"ר היא התקפית "בנשמה".

 

ירושלים-איסלנד-צרפת. הכל כבר כאן (דני מרון)

 

עומר אצילי שוב בלט וכבש כבר את שערו הרביעי בשישה משחקים באירופה. הקשר שמצוי בהליך בוררות עם המועדון לא נותן לסכסוך להשפיע, ומאמנו מקווה שימשיך במדים הצהובים-שחורים גם לאחר שהבוררות תסתיים.

 

"אני מאמין שאצילי יישאר", הסביר בן שמעון, "טוב לו. הוא עשה משחק איכותי ובוגר ואת היכולות שלו אנחנו יודעים. דיברתי עם העוה"ד (צוחק). המועדון אוהב אותו והוא אותו והוא יעשה חכם מאוד להישאר. יש פה קרקע פוריה מאוד עבורו להצליח".

 

"יעשה בחוכמה אם יישאר". בן שמעון ממליץ לאצילי (דני מרון)

 

לראשונה העונה, איתי שכטר הצטרף לרשימת הכובשים. עבור החלוץ, זאת הייתה המתנה לא קצרה והוא שמח שהיא הסתיימה. " חיכיתי שלושה ארבעה משחקים להבקיע אבל מה שחשוב שהקבוצה שיחקה מצוין ועשינו היסטוריה בהגעה לפלייאוף. יש פה צוות חדש וקבוצה חדשה והתחברנו מהר. תודה לקהל שנתן אנרגיות מהדקה הראשונה ולא עזב לרגע. גם במשחקים פחות טובים שלי הוא דחף אותי".

 

שכטר מרוצה מההתקדמות של הקבוצה, ומקווה שתימשך. "אם הגענו לשלב כזה, סימן שיש פה מועדון חזק שמגיע לו להיות בשלב הבתים", סיפר החלוץ, "צריך קצת מזל כי בטוח יהיו הגרלות קשות. עברנו שלושה סיבובים עם הקהל והאנרגיות, בוא נראה מה יהיה עם ההגרלה".

 

"חיכיתי לזה". שכטר מאושר מהכיבוש (דני מרון)

 

מבחינתו האישית, ירח הדבש של שכטר בבירה נמשך גם אחרי שבעה חודשים בקבוצה. "אני מאושר פה, כיף לי לבוא לכל אימון ומשחק. יש פה חדר הלבשה שתומך בכל מצב וחוכמה של קבוצה להיות ביחד גם כשלא הולך".

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של ספורט1

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ