תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

לא רק סטודמאייר: כוכבי הNBA נחתו בארץ הקודש

| צילום: אינסטגרם
רודי גיי ובנו אודריך הם רק חלק משרשרת של כוכבים שישתתפו זו השנה השנייה ברציפות בקייטנת הקיץ של הקרן המיוחדת של עומרי כספי
 
זו השנה השנייה ברציפות בה תגיע משלחת כוכבי ליגת ה-NBA, לישראל, ביוזמת שחקן ה- NBA הישראלי הראשון בליגה הטובה בעולם, עומרי כספי והקרן שלו Omri Casspi foundation.
 
במסגרת הביקור ייפגשו כוכבי ליגת הכדורסל הטובה בעולם עם כ-400 ילדים מרמלה, ויערכו להם סדנת כדורסל מיוחדת, ביום ראשון הקרוב. 
 
כספי וחברים בשנה שעברה. שגריר מצויין
 
בין הכוכבים שיבקרו בארץ הקודש נוכל לראות את: רודי גיי מקבוצת סקרמנטו קינגס, בנו אודריך מקבוצת מיאמי היט, כריס קופלנד מקבוצת מילווקי באקס, דונלד סלואן מקבוצת ברוקלין נטס, שון מריון שפרש לאחרונה ואמארה סטודמאייר שהדהים וחתם רק השבוע בהפועל ירושלים.
 
בנוסף, המשלחת כוללת את שחקניות ליגת הכדורסל האמריקאית לנשים ה-WNBA אלישיה קלארק ומיסטי באס ואת אמני הלחימה ג'ורג' סנט פיי וטי.ג'יי דילשואו.
 
לא רק שחקן כדורסל מצויין
 
כספי, שיתף בחשבון האינסטגרם תמונה שלו, של אשתו היפיפייה שני רודרמן לצד כל המשלחת האמריקאית וכתב: ״אני מאד נרגש לקראת הטיול השני של העמותה שלי ארצה.
 
הקבוצה שבנינו השנה מונה סלבריטאים מתחומים שונים: NBA, WNBA, UFC, Hollywood וע״י כך נוכל להגיע לכל שכבות האוכלוסיה בכדי להראות לעולם כמה המדינה שלנו יפה״. פטריוט אמיתי. 
 
 
  גם האישה הטרייה שני תשתתף
 
את כוכבי ה-NBA ילוו שני בני נוער שזכו בתחרות "משרת קיץ חלום" בפרויקט WowJob. הפרויקט, שנערך בחסות בנק הפועלים שמעניק חסות גם למשלחת הכוכבים, הציע לבני נוער ישראלים להתמודד על משרות חלומיות במיוחד בתקופת הקיץ, שנוצרו במיוחד לטובת הפעילות.
 
הפעילות מתבצעת במסגרת מעורבותו של בנק הפועלים בקהילה, כחלק ממחויבותו לקדם ולהעצים אוכלוסיות מגוונות. במסגרת זו, מקיים הבנק מפגשים של ילדים בעיר רמלה עם מודלים חיוביים לחיקוי, בהם שחקני ליגת ה-NBA.
 
תותח
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ